Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában alig tudok aludni,...

Mostanában alig tudok aludni, mi a fene gond lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
amikor így félálom környékére kerülök rettentően elkezdek félni, magam sem tudom hogy mitől vagy kitől, de megmagyarázhatatlan félelemérzetem van, és félóráig is képes tartani, és csak forgolódok az ágyban, a tvt is bekapcsolva hagyom hátha nem lesz para, de ha megy ha nem ugyan ez van... egyszerűen rettentően félek, néha amikor már végre elalszok akkor meg csak úgy felriadok, de már nem emlékszem mit álmodhattam. mi a lehet a probléma? :S nagyon zavar
2011. márc. 22. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

alvászavar. sokszor az okai egész kiskorra vezethetők vissza. lefekvés előtt negyed órával vegyél be egy valeriánát. vény nélkül kapható nyugtató.

ha nagyon zavaróvá válik, menny el pszichiáterhez, mert ez komoly probléma is lehet.

2011. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először is hogy lehet a semmitől félni?

nem néztél valami beteg filmet vagy videót ami megviselt?:)

mert az h félsz de nem tudod mitől az elég fura mondjuk:D

2011. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nem vagyok egyedül.

Alvásproblémáim már 4-5 éve vannak, de ez a "félelmes" sztori csak bizonyos helyeken jön elő.(pl. itthon, pasiméknál nem félek, de elaludni ott sem tudok).

Sajnos az okot én sem tudom, úgyhogy jöjjenek a hasznos válaszok.:)

2011. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmmm parás film, néztem barátnőmmel mostanában pár horrort de nemigazán tudnak ennyire felzaklatni úgy gondolom :D na de lehet hogy tud alatt... fogalmam sincs :\ ha a hétvégére sem fog elmúlni akkor megpróbálom a nyugtatót...
2011. márc. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!