Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja fáradékony vagyok,...

2 napja fáradékony vagyok, furán érzem magam, hasfájásom van. Hajjnalban hánytam, rosszuléreztem magam. Aztán jobbanlettem és elaludtam. Lehet h az a gond h későn, hajjnal 3-4 fele fekszem le aludni és délutánig alszom?

Figyelt kérdés
Délután kelek fel és azután este nem tudok elaludni ezért netezek hajjnal 3-4 ig.De ezt csak akkor van ha nincs suli(ha szünet van).
2011. jan. 3. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Én is sokat szoktam így éjszakázni mint te régen és ezért voltam fáradt mert hiába alszol nappal sokkal többet is össze sem hasonlítható az éjszakai alvással! Végülis a szervezeted reagálhatott így rosszullétre mert ugye az étkezésed is felborult nem a megszokott időben ettél lehet ez is ok de az is lehet hogy összeszedtél valami vírust!
2011. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)Már jobban érzem magam amióta korábban fekszem le:)
2011. jan. 7. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!