Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés
viszonylag elfogadható mennyiségben eszek (vagyis nem sokat), nem eszek már egy hete kenyeret sem csak pirítóst meg sok gyümölcsöt eszek és kerülöm azsíros ételeket. minden délután görizek és este is szoktam tornázni. és semmi.ugyanolyan kövér vagyok mint előtte..pedig nem most kezdtem el :/:(
2011. márc. 23. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted?
2011. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdés tényleg az, hogy mióta csinálod. Ha nem rég óta, akkor még ne ess kétségbe.

Ha régebb óta, akkor valamit rosszul csinálsz. Vagy még mindig sokat eszel, vagy mégsem mozogsz eleget. Amúgy nem tudom, én még nem göriztem nem tudom, hogy az tényleg mennyire megerőltető, de ha mindig is csináltad, akkor nem biztos, hogy az extra mozgás. Max csak egy mozgás, amihez már amúgy is hozzászoktál.

2011. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fogyáshoz idő kell.amikor elkezdtem fogyókúrázni kb úgy ahogy te első két hét alatt nem ment le semmi aztán lejött csak úgy 4 kg.. szóval hajrá ne hagyd abba! figyelj arra hogy este 6 után már semmit ne egyél.
2011. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát 4 vagy 5 órakor eszek utoljára és 1 hónapja tornázok, görizni viszont csak 1 hete kezdtem el rendszeresen járni de az akkor kimerítő van mikor több mint egy órás...de még csak izomlázam sincs
2011. márc. 27. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor még bőven ne aggódj. A fogyás lassan indul be és az intenzitás attól is függ, hogy mennyi a túlsúly.


Az én történetem: 25 kilótól akartam megszabaduli, 167 cm-hez voltam 83 kiló. A célom heti 1 kiló volt. Elkezdtem lejárni a gymbe (használtam a carido gépeket és az uszodát. Napi 1 óra és heti 4-5 nap), valamint átalakítottam az étkezésemet. Én simán ettem 6 után, nálunk a vacsi 7 után van, mert ha meló van sem én, sem a férjem nem vagyunk itthon előbb. De amúgy ez nem volt probléma.

Az első hónapban semmit sem éreztem, sőt! A kilók sem különösebben ugráltak lefele, de kitartottam. Kb másfél hónap után kezdtem el érezni azt, amiről mindenki beszél. Arról a nagy energia bombáról, hogy soha jobban nem érezted még magad. Meg a ruháimon is ekkor kezdtem el érezni, hogy hmm... lassan cserélni kell. :)

Amúgy én nem csak kilót mértem, nem is szabad csak a kilót nézni. Centizni is kell. Mértem a derekam, a csípőm, a combom, meg a mellkasom (bár ez épp negatív élmény volt. Ha lány vagy, megértesz).

És aztán innen nem volt megállás. Kb megvolt az átlag heti egy kiló. Néha több volt, néha kevesebb. Néha inkább centi volt, mint kiló, de a lényeg, hogy a 25-ből 20 kiló lejött, aztán 66nál megállt. Nem tudom miért, mert semmin sem változtattam. Ez kicsit elkeserített, meg el is költöztünk így a mozgást is abba hagytam. Vissza jött 5, most újra kezdtem a mozgást. Még várom a csodát, de tudom, hogy jönni fog, csak idő kell. :D

Neked kitartást és sok sikert!

2011. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jólvan :) nem fogom abbahagyni :) és köszi a biztatást
2011. márc. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!