Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A poénokat hagyjuk, oks? Ti...

A poénokat hagyjuk, oks? Ti nem gondolkodtatok el azon, hogy nem lett volna jobb egy afrikai törzsbe születni?

Figyelt kérdés
Akiknek nincs annyi gondjuk, bajuk, mint a civilizált világ embereinek? Nem aggódnak, hogy a benzin milyen drága, vagy hogy van-e elég pénze? Vagy hogy a ruhái elég jók-e? stb
2011. márc. 29. 21:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha Afrikába talán nem is, de valami Polinéz szigeten tudnám múlatni az időt a szép bennszülött lányok társaságában. És marhára nem izgatna, mi van a világban, mit fikáznak az indexen vagy hogy éppen hányat írunk...

Mint aki a múltba vágyik az sem a villanyvilágítás és a fogorvosi ellátás elől menekül :)

2011. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Olga néni ***** válasza:
Hát igen, de a másik verzió, hogy milliomos gyereknek születek. Az sem lehet rossz, csak mondjuk Afrikával nem összehasonlítható...
2011. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az afrikai törzs is egy példa volt, úgy gondoltam, hogy távol a civilizációtól, ahol az emberek nem csak magukkal foglalkoznak, és nincs annyi problémájuk.
2011. márc. 30. 07:18
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Afrikába talán nem ,az nem tetszik annyira. De egy szép,csendes kis szigeten eléldegélnék szívesen.A civilizációból nekem is sokszor elegem van,emberek egymás hegyén-hátán, zaj, rohanás a semmiért.Amint az ember megszületik, mehet az óvodába, aztán iskolába,majd jön a munka és mikor végre kicsit megpihenhetne, akkora már meg is vénült, már ha sikerül addig kihúznia...És ami a legszörnyűbb, hogy gyakorlatilag mind(!)ugyan azt csinálja!Ennek mi értelme így?

El tudnám még képzelni magam egy másfajta "civilizációban", ahol nem a pénz körül forogna minden,ahol az egyéniség lenne fontos és a kiteljesedés.

Azt hiszem, például Tibetben is szívesen eléldegélnék.

2011. ápr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez a Tibet tetszik.:) sajnos engem is nagyon bosszantanak, sok hűhó a semmiért..
2011. ápr. 1. 13:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy Európába születtem. Semmi pénzért nem cserélném le más földrészre. Európa a nyugati kultúra bölcsője.

Bár szívesebben születtem volna magyarként kicsit nyugatabbra, pl. Ausztriába vagy Németországba. :))

2012. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó lett volna mondjuk valami indián törzsbe születni. Már mielőtt a "civilizált" európai ember felfedezte őket, és úgy döntött, hogy jó poén lenne mindet kiirtani... De valami jó kis esőerdős helyre se lenne rossz :)
2013. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ha féllábú lennék, nem akarnék egy vadász törzsbe születni, ahol nem érem utol a gazellát, és éhen maradok, vagy első nap felfal az oroszlán,

esőerdőben megmar a kígyó,

a XVI. században a fejemre öntik a bilit az ablakból ... köszi, de neeeee


olyan hely jó / lenne jó, ahol szabadnak érzem magamat, a képességeim arányban állnak a megolható, tőlem függő feladatokkal, ami sikerélményt jelent.


Annyi munkát kérek, amit meg tudok csinálni, és a jól megérdemelt pihenéssel kipihenni a fáradozást.


és ez kor és helyfüggetlen.

Nem gond a benzinár, ha arányos a fizetés


ha nem egy kiéheztetendő országban élnénk, nem lenne semmi bajunk. Nézzetek körül, milyen csodálatos ez az ország!

2013. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!