Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább halluciná...

Mi volt a legdurvább hallucinációtok LSD hatása alatt?

Figyelt kérdés
Írjátok le az egyéni történeteitek légyszives :D
2011. márc. 31. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem LSD-zek.
2011. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam (igazából félek a hatásától, eléggé szélsőséges dolgokat tud kihozni az emberekből), de haverok élményeit elmesélhetem.

Egy tóparton sétálgattak és beszélgettek, egyszercsak azt vették észre, hogy benne állnak a tóban és már nyakig ér a víz!.:)

Másik alkalom parább volt, mert vezetett az illető és odahaluzott egy őzet az útra, satufék..még jó, hogy senki nem volt az úton.

A legnagyobb sztori viszont, amikor egyik hülyegyereknek beadták, hogy lsd-t kap (profis gyufáról kivágott pénztárca emblémát kapott) és rózsaszín elefántokat látott.:)

Azt hittük ott sz@runk be a nevetéstől.

2011. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gonz0 válasza:
39%
Egy bezacskózott meztelen női szoborról azt hittem hogy egy igazi nő aki hulla és rám mozdult... az élményt kicsit fokozta hogy nem voltak karjai :D de ha van egy kis önkontrollod akkor nem lehet gáz... persze ocsmányul betudsz tőle állni (jó értelembe)
2012. szept. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!