Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátomra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátomra? Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem régen összeismertettem, összehoztam egy fiú barátomat egy lány ismerősömmel. Remekül sikerült a kerítés, viszont most a fiú barátomnak alig jut rám ideje, nem igazán foglalkozik velem. Ez érthető, és tök aranyos, szép pár lettek a lánnyal, de zavar hogy én már le vagyok ejtve. Lelkiismeret furdalásom van amiért úgymond féltékeny vagyok. Áááá. Mit csináljak? Hogyan küzdjem le ezt az érzést? Ja és én lány vagyok, nem vagyok szerelmes belé. Ez tuti.
2011. aug. 11. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem :)
2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sütök neked, de könyörgöm dugd fel magadnak mind az összeset:D
2011. aug. 11. 21:48
 3/12 anonim ***** válasza:
az nem módi.. de amúgy nagyon jóba vagytok?(mert ha nem annyira és neki egy párkapcsolat fontosabb mint a barátság akkor hagyd a francba az ídő begyógyítja)
2011. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki,és majd megoldják,hogy teis ugyanugy mehess velük:D
2011. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nah az lső az ilyen nem baát örülhetne neki hog olyan barátja van neki hogy megtesz érte mindent.A másik meg sztem haggyd az egészet és keres más fiú barátokat
2011. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem foglalod le te is mással magad?Mondjuk pl velem! :P
2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lefoglalom magam, de már nem tudunk úgy beszélgetni. Nagyon jóban voltunk ez előtt, de valahogy ez szertefoszlott. A dolog érdekessége hogy a lánnyal viszont sokkal szorosabb lett a kapcsolatunk, sokkal többet beszélgetünk, akármiről. Gondolom ha alább hagy a lángolás akkor majd esetleg megint jut rám ideje a fiúnak. De ez milyen már hogy ő leszar, a csajjal meg tök jóban lettünk? Amúgy nem akarok én bepofátlankodni közéjük 5. keréknek sem:)
2011. aug. 11. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell beleavatkozni mások életébe és játszani a kerítőt, mert ez lesz a vége.

Ha jól elvannak, akkor hagyd békén őket, mert nem te vagy a középpontban.

2011. aug. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, talan ha elolvastad amit irtam, akkor egyertelmu (lehetne) hogy nem all szandekomban nem beken hagyni oket. Azt hittem magyarul irtam. A keritot meg idezojelbe ertsd, mert nem az en otletem volt. Pusztan lehetoseget teremtettem ket embernek akik tetszettek egymasnak fenykepen. Szerintem ez nem beavatkozas masok eletebe. De ha te igy latod, akkor neked ne segitsen soha senki semmiben. Az a problemam hogy mig aki a jo baratom volt tojik a fejemre, addig a lany akivel kulonosebben nem volt jo a kapcsolatunk inkabb semleges, most tok jo baratno lett. Roviden szolva. Erdekes hogy neki jut ideje ram:D Nem is az ido lenne annyira a gond, hanem a beszelgetes minosege. Mind ezekbol arra kell kovetkeztessek hogy barki massal jott volna ossze ugyanigy kezelne a dolgokat. Nem akarok semmilyen kozeppontban lenni, de azert ez szerintem barkinek szarul esne. Elvagyok en mas tarsasagban, meg egyedul is, de azt hittem hogy igazi baratom. Kicsit csalodtam benne. Ezt te kedvedert es azok kedveert irtam ilyen szajbaragosan akik szinten azt hiszik hogy minden fekete es feher lehet cdak, es minden pusztan az onos erdekekrol, az emberi onzesrol van szo. En is biztos onzo vagyok valahol, de nekem nem veletlenul van keves igazi vagy annak velt baratom, pont azert hogy eleg idot es figyelmet tudjak szentelni nekik, es hogy az egyutt toltott ido lehetoleg minosegi legyen. Ha erted mire gondolok.
2011. aug. 12. 07:41
 10/12 anonim ***** válasza:

„Azt hittem magyarul irtam”


Akkor használj ékezetet!



„A keritot meg idezojelbe ertsd, mert nem az en otletem volt. Pusztan lehetoseget teremtettem ket embernek akik tetszettek egymasnak fenykepen. Szerintem ez nem beavatkozas masok eletebe.”


Akkor miért vered itt a melled, hogy összehoztad őket? Teljesen mindegy mit írsz, csak máshogy fogalmazod meg amit én mondtam. Sőt még le is írod, hogy remekül sikerült a kerítés, de azért ne használjam már ezt a szót, mert nem ez történt.



„De ha te igy latod, akkor neked ne segitsen soha senki semmiben.”


Ha neked ez a segítség fogalma, akkor tényleg ne is segítsen nekem így senki.



„Az a problemam hogy mig aki a jo baratom volt tojik a fejemre, addig a lany akivel kulonosebben nem volt jo a kapcsolatunk inkabb semleges, most tok jo baratno lett. Roviden szolva. Erdekes hogy neki jut ideje ram:D”


Ha annyira jó barát lennél, akkor feltétel nélkül örülnél a boldogságának. Ez szín tiszta önzés. Nem hiszem el, hogy csak ők az egyetlen barátod és nincs más valaki. Vagy ha igen, az elég nagy promléma.


„Nem is az ido lenne annyira a gond, hanem a beszelgetes minosege. Mind ezekbol arra kell kovetkeztessek hogy barki massal jott volna ossze ugyanigy kezelne a dolgokat.”


Ha pedig így áll a helyzet, akkor jobb, hogy most derült ki nem.


„En is biztos onzo vagyok valahol, de nekem nem veletlenul van keves igazi vagy annak velt baratom, pont azert hogy eleg idot es figyelmet tudjak szentelni nekik, es hogy az egyutt toltott ido lehetoleg minosegi legyen.”


Szóval, ha már nem veled lóg, akkor nem is igazi barát. Kíváncsi leszek, ha majd te találsz magadnak valakit, akkor mennyi időt akarsz majd a régi barátoddal tölteni.

2011. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!