Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Hogy mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Egy havernál akarok fent aludni egy másik haverommal.Mert reggel lesz náluk ünnepség.Hogy mondjam el a szüleimnek hogy engedjék hogy ott aludjak náluk ? Itt laknak a haverjaim a közelben.Vagy menjek el engedély nélkül ?
2011. ápr. 7. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Engedély nélkül ne, mert akkor ha most nem engednek el, később sem fognak!

Mondd el, hogy szeretnél ott aludni, nyilván szüleid ismerik a haverokat, tehát tudják, hogy ha vmi baj van, közel lesznek hozzád. Esetleg beszéljenek a haverod szüleivel is erről - hidd el, nem ciki!

Már nem vagyok tini, viszont anyaként (van egy kislányom) teljesen máshogy látom a régi dolgaimat, mint akkor. Nem is értem Anyu hogy bírta... :-)

2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok.Nem ismerik a haverok szüleit még a haverokat s e.Mert nem nagyon vannak itthon.
2011. ápr. 7. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
mond azt hogy 2 napos osztálykirándulás lessz ottalvással...
2011. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
haha vicves volt utolsó.Mert szted be is vennék mi
2011. ápr. 7. 15:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Sztem elszökök.Apán nagyon összeverne szijjal meg ostorral.Inkább haza sem megyek.Sztetek jó ötlet ?
2011. ápr. 7. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: akkor az én verziómat (mármint hogy elmondod nekik) elvetetted?? Egy próbát azért megérne sztem!
2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Á én nem próbálkozok semmivel.Szigorúak nagyon semmit ne engednek.Mindenem megvan kaja ami csak kel csak tudod nem szeretek próbálkozni mert úgy sem sikerülne.

Ha elmennék hazajönnék összevernének még az ablakon is kidobnának abba biztos vagyok.Sztetek se menjek haza egy ideig ?

2011. ápr. 7. 15:43
 8/9 Morfologus ***** válasza:
szerintem se, mondjuk úgy 5-6 évig
2011. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már hazajöttél? :D
2015. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!