Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen csajos autók vannak?...

Milyen csajos autók vannak? Mit ajánlanátok egy fiatal lánynak és miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Konkrétan olyan nincs hogy csajos autó. Pénz kérdése az egész. Feleségem egy BMW X3 - al jár, és nagyon jól néz ki benne. Néha az én X6 - omat is elviszi, abban is megnézik, mondjuk nagyon szép a feleségem, de hát ugye mindenkinek a sajátja a legszebb, bár az enyém nyert már szépségversenyt is. De ha a kisebb autók híve vagy, akkor javaslom a HONDA CIVIC kissé futurisztikus autóját, arra sokan azt mondják hogy nőies, ugyanakkor elegáns is. És legalább olyan megbízható, mint egy BMW.
2011. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-Ford Street KA

-Mini

-Nissan Micra

-Citroen C1

Sokmindentől függ, pl. mennyit tudsz rákölteni, mekkora méretű legyen, stb....

2011. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Jaj de szép volt ez az első válasz!!!

Vágjál csak fel még jobban....

2011. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ajánlatom az alábbi:

1. Toyota Yaris 1,0

2. Suzuki Plash 1,0

3. Reanult uj Twingo 1,2 ( ezt hajtom most )

4. Chevrolet Spark

5. Suzuki Alto, 1.0.

nem sorolom tovább

itt egy link.. összehasonlitásról

[link]


Miért ajánlom? mert mindegyiknek alacsony a fogyasztása, a fenntartási reszije, kis városi autók és könnyen lehet velük parkolni. Az országúton is megállják a helyüket.

2011. ápr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz folyt: nyilván a pénztárca a meghatározó, szivesebben használnék én is egy komolyabb kis autót..de " olyan kalappal köszönünk amilyen van " és azt is nagyon meg kell becsülni!!
2011. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dave46 ***** válasza:
1es BMW
2011. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, pont ez a vicc jutott az eszembe :)


Az öreg bácsi a pirosnál ül a 30éves ladában, mellé gurul egy gyönyörű vadonatúj fekete BMW, benne egy fiatal szőke lány. Az öreg odaszól neki:

-Ne haragudjon kedvesem, de én 40 évet húztam le a csepeli vasgyárban és csak erre a Ladára futotta. Látom kiskegyed még alig 25 és ilyen drága, gyönyörű kocsival jár. Megkérdezhetem mivel kereste az árát?

-Orális szexszel bácsikám.

-Ó, az a szopás?

-Nem, 40 év a csepeli vasgyárban, na az a szopás.

2011. ápr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utána is nézek ezeknek a kocsiknak! Nagyon kedvesek vagytok hogy válaszoltattok nekem! Köszönöm szépen!
2011. ápr. 14. 08:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Zoligyerek! Jó a vicc! :D :D
2011. ápr. 14. 08:55
 10/10 Szultán xy válasza:
peugetó 307 cc cabrió igazi csajos autó:D
2013. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!