Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy 20-30 évvel ezelőtt sokkal jobb volt a világ?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én biztos nem gondolom így, mert én éltem akkor. Nem kívánom vissza
2011. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan szempontból, hogy akkor nem a média diktált az embereknek szóval ilyen szempontból igen, kár, hogy én ide születtem rossz időben rossz helyen:'D
2011. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pont 20 éve születtem tehát nem tudom, de az alapján amiket hallottam szerintem nem volt jobb egyáltalán. Talán könnyebben lehetett érvényesülni, de ennyi, én örülök hogy a mostani korban élek.
2011. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyed az biztosan volt. Más, már vegyesen. Annyival mindenképpen jobb volt, hogy számíthattunk arra, hogy biztosan jobb lesz. De ma? De azért én reménykedem.
2011. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maga a világ nem volt jobb.

Pl abban az idöben a szennyezödésekre még nem igazán figyeltek, így pl a Rajna a világ egyik legszenyezettebb folyója volt, ma szinte ihatni lehetne belöle.

2011. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 20 éve 18 éves voltam és akkor kezdtem dolgozni..

Nem volt jobb akkor sem,a fiataloknak akkor is nehéz volt az élet,csak annyi hogy nem voltak ekkora igények. Nekem például az első munkahelyemen 35 forintos órabérben dolgoztam..Ez is annyira volt elég,hogy ha kifizettem amit kellett nem sok marad a hó végéig..

Akkor sem kaptunk könnyen lakást..Amikor 20 évesen mentem a tanácshoz,hogy terhes vagyok,és mint fiatal házasok szeretnék egy szükség lakást a válasz ennyi volt.Írd fel a neved a lista végére,és ha egyszer sorra kerülsz kaphatsz..De jobb ha tudom,hogy a sor elejére mindig azok kerülnek akiknek 3-nál több gyermekük van,és a lista így csökken lefelé..Ha utánam az évek alatt bárki bemegy lakásigényléssel,és több gyereke van akkor előrébb kerül mindig..Soha nem kaptam lakást,így magamnak kellett előteremteni mindent..

Annyival volt csak jobb az élet,hogy az emberek hozzá állása jobb volt.Nem volt ennyi gyűlölet,irigység,lesz@rom viselkedés másokkal szemben..A gyerekek 12-14 évesen gyerekek maradtak,A fiatalok inkább a szerelmet keresték,és nem az ész nélküli szexet.Tudtak az emberek beszélgetni egymással,és sokkal segítőkészebbek voltunk egymás iránt..Ez változott nagyon sokat...

2011. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még valamit..20 éve egy fiatal tisztelte az idősebbeket,és nem történtek olyan esetek,hogy egy 14 éves leköpjön,vagy beugasson egy idegen felnőtt embernek..Ma már semmi tisztelet az idősebbek iránt..
2011. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!