Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az aki szerint a 80-as és...

Ki az aki szerint a 80-as és a 90-es évek sokkal jobbak voltak mind a mai világ, és jobb lenne ha újra az lehetne?

Figyelt kérdés
Azokban az időkben a ruha viselet, a zene, az emberek mind más volt, szóval sokkal jobb. Azokban az időkben mindennek meg volt a maga rendje. Szerintem a mai világban már elszabadult a pokol... Itt főleg a fiatalok vannak megőrülve, a zene az csak egy nagy szar, és a ruhákról nem is beszélve, midenük kint van a lányoknak, a fiúk pedig kihasználják őket ez szerintem nem normális. Ez főleg az utóbbi 10 évben változott meg nagyon,ja és hogy el ne feledjem a mostani lányoknak (elég soknak) vannak felesleges kilóik, míg azokban az időkben alig lehetett ilyet látni mert elég karcsúak voltak, persze voltak kivételek is...!!! Előre is köszönöm a válaszokat !!!
2011. aug. 4. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Szia! Ha szabad megkérdeznem te hány éves vagy? Egyébként nekem is nagyon tetszik a 80-as és a 90-es évek stílusa.Mondjuk inkább a zene, mint az öltözködés. A diszkó zene is teljesen más volt, mint most. Néha jó érzés megnézni egy filmet, vagy egy videóklippet ami akkor készült. Jót lehet mosolyogni rajta, hogy akkor minden mennyire más volt. Persze most sem rossz, most is születnek jó zenék, jó ruhák. Talán 30 év múlva meg ezeket az éveket fogjuk visszasírni. :)
2011. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 vagyok és tudom hogy én még azokban az időkben nem éltem de a filmek, videoklippek meg a felnőttek ahogy elmondják sokkal jobb volt habár most is jó nem tagadom de személy szerint nekem jobban tetszene a múlt ami már nincs... Emigy meglehet hogy vissza fogjuk sírni egy két év múlva a mostani éveket...
2011. aug. 7. 20:43
 3/3 anonim válasza:
Minden sokkal jobb volt akkor! Az értékrend, a zene, a szerelem értéke. Net és mobil nélkül is megtalálták egymást a barátok, haverok, barátnők.. Szép gyermekkor vt. A mai világban sokkal nagyobb az arcoskodás, a szabadelvű néha azonnali (mindenki mindenkivel) szex. Minden értékesebb vt akkor. Sőt shit dizájner drogok sem voltak, amiket bármely kezdővegyész összepakol és a fiatalok tolják az arcukba, kati,gina meg hasonló mérgek helyett inkább igazi cuccot tolnának hamár a fejüket arra adják.
2014. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!