Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak az emberek ezen...

Miért vannak az emberek ezen a földön? Sokkal jobb lenne a világ, ha csak állatok meg növények lennének.

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem rosszabb lenne. Én szeretem az embereket és az általuk alkotott művészetet. Legyen az akár egy szép épület, festmény, művészi film vagy csak egy jó zene. Imádok társaságban lenni, szórakozni. Szóval szerintem minden így jó ahogy van. Az igaz, hogy a bolygónak és az élővilágnak biztos, hogy jobb lenne ha mi emberek nem lennénk, de ez világ így lett kitalálva...
2009. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

me uncsi lenne annak aki minket csinált, elgyen isten, vagy egy álom, vagy illuzió az egész, egész nap énse tudnék animal planetet nézni :O -

-Sil

2009. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert különben ki kérdezne ilyen hülyeségeket itt?:D
2009. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!