Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet szeretni a rossz...

Meg lehet szeretni a rossz érzéseket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt félelemre és mindenféle fájdalomra.Pl hogy szeressem azt hogy félek.


13F


2011. ápr. 26. 03:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezt hívják mazochistának. De ezt nem te döntöd el.
2011. ápr. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mazohista a félelmet is szereti?O_o
2011. ápr. 26. 04:27
 3/6 melcsiboszi ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdés. Szerintem igen. A félelmet... az attól függ, mitől félsz és mennyire.

A fájdalmat is meg lehet, ha van értelme. Én például az éhséget "szeretem"...

2011. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy "szereted"?

Én úgy szeretem ha éhes vagyok és utána nagyon bezabálok.De lehet hogy ez egészségtelen,de térjünk vissza a tárgyra.Köszönöm a választ.Felpontozlak :D

2011. ápr. 26. 08:13
 5/6 melcsiboszi ***** válasza:
Nem tudom, megmagyarázni, miért és hogyan szeretem. Talán van bennem egy kis mazochizmus... :) Persze akkor az igazi, ha utána tényleg eszem valamit, és jó sokat! :P Talán ezért is "szeretem", mert benne van az, hogy utána jön a jól megérdemelt jutalom, az evés. Vagy talán azért, mert ilyenkor tudom, hogy mivel nem eszek, nem hízok (ez persze nem azt jelenti, hogy rendszeresen koplalok), és nekem, aki állandó súlyproblémákkal küszködök, ez is számít. Eddig nem gondoltam bele ilyen mélyen, de azt hiszem, ezek lehetnek az okai... Mindenesetre örülök, hogy feltetted a kérdést, legalább elgondolkodtatott... :)
2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 melcsiboszi ***** válasza:
A fájdalom "szeretetével" kapcsolatban meg pl. a szülési fájdalom, a fájások jutottak eszembe. 6 hete született a kisfiam, és még nagyon élénken él bennem az a nap (remélem, nem is halványul el...), amikor tudtam, hogy a fájdalomnak értelme van, tudtam, hogy az egyre erősödő fájdalom a szülés előrehaladását jelenti, hogy nemsokára megláthatom a gyermekem. És talán még azért "élveztem" konkrétan a fájdalmat, mert pusztán kíváncsi voltam, hogy mennyit bírok ki, és azt hogy. Tehát valamiképpen teszteltem magam.
2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!