Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy űzhetném el a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy űzhetném el a rossz érzéseket?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakított velem a barátom, 3 hónapot voltunk együtt, én kezdtem már beleszeretni, nagyon fájt, 1-1,5 hónapig ki sem tudtam heverni. Aztán feltűnt a színen egy másik srác. Érte már 4 éve, elsős gimis korom óta teljesen odavoltam, de mindig is elérhetetlennek tűnt. Most pedig meg akar ismerni, 2 hete találkozgatunk is, jobb pasit nem is kívánhatnék. :) Egy gyerekkori álom. :)

De az exem még mindig zavar sokszor. Szakításunk után 1 hónappal összejött az esküdt ellenségemmel, azt a csajt mindenkinél jobban utálom (3 évvel fiatalabb (16 éves), de minden hétvégén totál részeg, sokat képzel magáról...stb., volt egy pár konfliktusunk is). Mikor összejöttek, az exem mindent a képembe vágott, mennyivel jobb az a csaj, részletezte is, ő milyen jó hozzám képest. Azóta ahányszor meglátom őket együtt, legszívesebben felrobbannék. Valamiért nagyon rossz belül, tegnap is együtt láttam őket, utána egész este ezen bosszankodtam, holott 10 perc múlva randim volt a másik sráccal. Nem szeretem az exem, és a másik srác kell, de valahogy mégis bánt. Mit tehetnék, hogy ne zavarjon ennyire? Hamarosan kezdődik egy városi rendezvény, ahol minden héten látni fogom őket. :(


2010. nov. 21. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen megértelek,velem is volt hasonló:S de ez ellen én se tudtam semmit se csinálni...:S
2010. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Idővel elmúlik talán?

Csak nem akarom, hogy a másik srác megérezzen valamit, vagy azt higgye, hogy még az exemet szeretem. :S

2010. nov. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!