Hogy nézel ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:39
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
13/L 168 cm, 47-48 kg, 38-as a lábam hullafehér bőröm van, sötétszőke váll alá érő átmenetes hajam van fufruval, kék szemem van, állítólag szép, kicsit nagy orrom és kicsit nagy az orrgörbém is a szemöldököm ritkítani szoktam amúgy kicsit hosszúkás a fejem hoszú a nyakam a combom vastag meg a derekam is de egyébként a kezem a karom meg a lábfejem nagyon csontos.. kb. ennyi
2010. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves vagyok, kissé soványka, és alacsony , hosszú, göndör szőke hajam van, és világoskék szemem , vannak szeplőim is , ami eléggé zavar, kb. ennyi :)
2010. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, kihagytam,hogy lány vagyok :)
2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
55%
174 cm vagyok és 48 kg vagy már 50. Van egy kis felesleg /háj/ rajtam a hasamon :D. Barna a hajam de tavaly tettem bele vörös tincseket szóval ki van fakulva és érdekes színe van,és kékeszöld szemem van. És van az orromba egy piercing :D
2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim válasza:
mint egy ember
2010. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

159 cm magasság, 67 kg (nehéz csontozatú vagyok, úgyhogy van rajtam fölösleg, de kövérnek nem lehet nevezni). A hajam hátközépig érő, világosbarna (fodrászom szerint "seszínű"), tépett és lépcsőzetes, van frufrum is, amit jobbra fésülök. A szemeim zöldesbarnák. A bőröm fehérebb az átlagénál, már nem egy beszólást kaptam érte. "Különleges" ismertető jeleim a szemeim alatti karikák, és emiatt is cs*sztettek már egy páran. A sötétebb színeket kedvelem, a fekete a kedvencem, de ez a ruháimon nem annyira látszik. Néha festem a körmeimet, de legtöbbször természetes színűek. Nem sminkelem magam. Irritálnak/Idegesítenek az ékszerek, csak a fülbevalót tudom elviselni. Temperamentumomat tekintve felagmatikus, humoros, néha bunkó, átlagnál fiúsabb, "liberális", intelligens (nem én mondom), nem divatkövető ember vagyok.

12/L

2010. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
Én =))) 11 éves lány vagyok, Hosszú,szőkés-barna(nyáron szőke), egyenes hajacskám van : DD. És zöldesbarna szemem *-*. 140 cm. vagyok . (Tudom,hogy nem sok, de én a súlyomat útálom nem ezt xD :(() és 29 kg. :$$$... Sokan azt mondják,hogy 140 cm-ez ez jó de szerintem nem :DD. 35-ös lábam van xD... Ennyi röviden =)
2010. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
168 cm és 50 kg vagyok (lány) az alakommal meg vagyok elégedve. a bőrömet utálom, mert olyan fehér (apumtól örököltem) hogy alig tudok barnulni viszont hamar leégek, és ha fázok átlátszanak az erek a bőrömön át. csúnya :S. az arcomat smink nélkül nem tudom elviselni, mert mivel az eredeti hajszínem szőke, a szemem kék és szeplős vagyok ezért smink nélkül hullasápadt vagyok. sminket átlagos vagyok. a hajamat barnára festetem, írtam már hogy eredetileg szőke, de inkább amolyan seszínű szőkésbarna. eléggé vékony szálú és töredezik mint a seprű. amit talán szeretek magamon az alakomon kívül az a szem alatti és száj fölötti szépségpöttyeim :) ez a kettő dolog van, ami miatt nem kell szégyenkeznem ha tükörbe nézek, de megmondom őszintén néha legszívesebben röhögve rohannék bele a láncfűrészbe :D
2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok, 163 cm és 42 kg, szürkés-kékes-zöldes szemem, világos bőröm, rózsaszín-lila hosszú hajam és 37-es lábam van. :D
2011. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!