Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy megértessem...

Mit tehetnék, hogy megértessem vele, hogy nem éri meg?

Figyelt kérdés

Egyik barátom velem egy városban lakik, a párja egy környező településen. Jelenleg a barátom az anyjával él, de fenntart itt egy albit, ahol összejövögetnek a párjával.

Viszont ezt az albit most fel akarja számolni, és egy másik városban akar albit kivenni. Azt mondja, hogy attol még nem költözik oda...

Kérdem én mi értelme egy másik városban kivenni albit akkor? Felesleges benzinköltség, vonatjegy... és idő..., ráadásul max hétvégente érnének rá lemenni, akkro meg mi értelme? Ha itt venne ki egy uj albit, akkor bármikor tudna a párjával is együtt lenni, és az albérleti díjat is ugyanugy el tudnák felezni... még magánélete is lenne... Arrol nem beszélve, hogy attól még bármerre kirándulhatnának....

Szerintem hülyeségre készül és nem tudom hogy értessem ezt meg vele...

mit gondoltok?


2011. ápr. 28. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk mi van a háttérben. Mit akar az új albérletben csinálni, amit itt nem tudott. Lehet egy harmadik?
2011. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt bizonyosan tudom hogy nagyon szereti a párját és hűséges hozzá..
2011. ápr. 28. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne szolj bele nem a te dolgod (ez nem bunkosag OK ezt kedvesen mondom)mert ha balul üt ki a dolog akkor téged fog hibáztatni felnőt ember tud dönteni ha rosszul dönt az a sajat hibaja lesz igy nem tud teged hibaztatni (amugy nagyon aranyos hogy igy agodsz)jo tanacs a jovore nezve inkabb ne avatkoz bele olyan dolgokba amik nem erintenek szemelyesen ezt ugy gondolom hogy olyan dolgok amik kozvetlenul befolyasoljak a te eleted (ezt is kedvesen mondo személyes tapasztalat:))akkor adj tanacsot ha kernek vonulj haterbe akkor is ha tudogy hogy igazad van mindenki a maga kárán tanul

remélem hogy segítetem és nem bántottalak meg

2011. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem bántottál meg, de nekem ő szinte az egyetlen itteni barátom és mihez kezdjek ha ő is elköltözik innen? ezért vagyok nagyon elkeseredett most és ugy gondolom nagyonis befolyásolná az életemet. Tudom milyen barátok nélkül és nem akarom ujr átélni... ha ő már nem ebben a városban lesz akkor nem fogok tudni vele bármikor találkozni és el fogunk távolodni... és ez aggaszt.
2011. ápr. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!