Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire nem sajnaljatok a penzt?...

Mire nem sajnaljatok a penzt? Ha meg sporolosnak is mondjatok magatokat, mi az, amire nem sajnaljatok a penzt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

cipőre,sapkára,hátizsákra (ruha lehet olcsóbb is de ezeknél adok a jóra és a márkára :) )


ezenkívűl sajnos cigire és energia italra..(nem redbullt iszom) de függetlenül meg lehet élni energia ital nélkül is de én imádom :D jah meg tech kütyükre :)

2009. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakozmetikusra és állateledelekre.
2009. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszi!
2009. márc. 9. 15:01
 14/15 anonim válasza:
100%
Én a silány minőségű wc papírt gyűlölöm.Tehát azon tuti nem spórolok:D mindenkinek más tikkje van:D:D
2009. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én még csak 14 éves lány vagyok, szóval én zsebpénzből gazdálkodom. hát ilyen kis kajákra nem nagyon költök, arra sajnálom a pénzt. amire nem sajnálom, az a ruha
2010. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!