Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hivatalosan is a...

Hogyan lehet hivatalosan is a vallásom a buddhizmus?

Figyelt kérdés

Sok év után szükségét éreztem annak, hogy elkötelezzem magam valamelyik vallási irányzat mellett, és hosszas kutakodás mellett a buddhizmus az, amit a magaménak érzek és el szeretnék sajátítani, követni azt.

Van valami, amivel ezt hivatalossá lehet tenni? Vagy nincs is rá szükség (nem érzem, hogy lenne), egyszerűen csak olvasni, művelődni és autodidakta jelleggel tanulni kell?


2011. jún. 4. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de van egy tippem, nevezetesen, hogy egy buddhista papot(?), vagy én nem tudom, hogy arrafelé hogy hívjákot kérdezz, meg. Ő talán tud segíteni.
2011. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menedéket kell venni valamelyik közösségnél. Érdeklődjél a számodra vonzó hagyományvonal hazai képviselőjénél, hogy mikor van lehetőség a Menedékvétel Szertartásának lebonyolítására.
2011. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!