Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nyári szünetb...

Mit csináljak? A nyári szünetbe :/ 16/L

Figyelt kérdés
Egész nyáron itt van előttem,de már most unatkozok..a barátaimmal is csak chat-n tudok beszélni valaki beszélne velem?:O :)
2011. jún. 29. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Írj privátba:)

16/f

2011. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Írj privát üzenetet, aztán cserélhetünk msn címet :)

18F

2011. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is egész nap unatkozom és jó nyarat szeretnék.Nekem nyugodtan írhatsz privátot,ha van kedved ott leírom neked az msn címemet.Ha megismerkedtünk,és minden stimmel,felőlem még közös programokat is csinálhatunk.:))

szintén 16/L

2011. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az oka annak, hogy csa chaten tudsz beszélgetni a barátaidnak? Én városban lakok, de nagyon sok ismerősöm falun lakik. Szoktunk beszélni chaten, aztán megbeszéljük, mikor és hol találkozzunk. Általában ők jönnek be, mert itt elég sok mindent lehet csinálni csak fel kell találni magunkat. Szóval, ha tényleg a barátaid és az a gond, hogy nem ugyanott laktok, szerintem meg lehetne oldani, hogy találkozzatok.


Egyébként segíts otthon a házimunkába, tanulj meg főzni, sütni, tanuld meg a gépírást, gyakorold az idegen nyelvet, amit tanulsz, olvass könyvet, hallgass zenét, menj le a strandra, ússzál egy kicsit, menj el kocogni, biciklizni, fedezd fel a környéket. Ha elmész strandra, sétálni vagy akármi, ha valaki szimpatikus, csak menj oda hozzá, kérdezd meg, lenne-e kedve beszélgetni, haverkodni stb.

Legyél nyitott a világra és nem fogsz unatkozni!:)

16/L

2011. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ide is írhattok.:)

L/14

2011. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
mondjuk ne tedd fel a kérdést, hanem nézd vissza az lőző kérdéseket, ahol minden oldalon 5-6 ilyen kérdés van.. agyf*szt kapokl már!
2011. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó !

Csatlakozom !


Feltették milliószor ezt a kérdést, olvass vissza, legyen fantáziád.

2011. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én beszélek :) amúgy, merre fele laksz?:)



16/L

2011. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hát az én lányom is 16 éves : alszik, a barátjával van, vigyáz a kistesóira, strandol, velem vásárol, gépezik, elmennek grillezni, nálunk vannak a barátaival, főz, néha takarít,barátnőivel vásárol ... :-)

Miért csak cseten beszélgethetsz velük?

Nincs egy strand a közelbe? Ott ismerkedhetnél, nem feltétlenül fiúkkal.

Jó szórakozás a főzés-sütés is ha van hozzá kedved. :-)

31.N

2011. jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ide is írhattok priwit 16/L
2011. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!