Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismernek olyan képsorozatot,...

Ismernek olyan képsorozatot, ami mutatja az önbizalom fejlödésének hatását az illetö külsején?

Figyelt kérdés
egyszer láttam iylet egy eléggé IT-s beütésü ürgéröl...lefényképezgette magát kb havonta, és 11 honap után már elég emberi kinézete lett ,meg öszinte mosolya.az elején meg egy nagy trotty volt.
2011. aug. 23. 18:52
 1/8 anonim válasza:
Ha havonta fotóznám magam, küldhetnék magamról egy két éves sorozatot:D Két éve bunkó és zárkózott voltam, most meg a társaság közepe:D
2011. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ugye ehhez csak az segitett hozzá, hogy SZÉP VAGY és magas és erös?! és jo a hangfekvésed?
2011. aug. 23. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Painis Cupcake te vagy az ugye ?:D Ebből a magas és erős meg szép-ből rád ismertem :D
2011. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


már vannak hamisitványok is belölem!

2011. aug. 23. 19:26
 5/8 anonim válasza:
19:01es vagyok. Nem, nem vagyok egy szépség, csak stílust találtam, mindenkivel kedves lettem, és nem félek elmondani a véleményem, persze ez azért van, mert már másoké is érdekel. Jellem kérdése.
2011. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem igaz! mert a jellemet meghatározza a külsö
2011. aug. 23. 19:30
 7/8 anonim válasza:
ezt hittem én is, de igazából ha törődsz másokkal, azt mindig visszakapod
2011. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
átéltem már ezt a dolgot én is...csak keveselltem a jutalmat, amit a kedvességgel elértem másoktol, ugyhogy nem is eröltettem magam tovább.
2011. aug. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!