Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ítéli el mindenki azt...

Miért ítéli el mindenki azt amit nem ismer és általánosít?

Figyelt kérdés
csak kiváncsi lennék az emberek véleményére ilyen téren ugyan is valljuk be az emberek 95%-a ilyen. sok példát fel lehetne hozni hogy a kihívóbb nőt már lek*rvázzák akiben van cigány vér már ezért elitélik stb. vagy akár a marihuána téma...mindenki elitéli aki semmit se tud rola
2011. júl. 11. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukám nem engedi, hogy találkozzam a legjobb barátnőmmel, mert nagypapája cigány, és sajnos látszik a lányon. :( Ez van. Jól össze is vesztem anyummal -.-*
2011. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nem tudom megérteni az ilyen embereket. az a gond hogy a legtöbb ember fél attól ami neki "új" és nem tapasztalta. nekem pl sok cigány haverom barátom és bnöm van/volt mivel olyan helyen nőttem fel és pozitiv dolgokat tapasztaltam sok esetben jobbakat mint a fehéreknél(szókimondóbbak őszintébbek hűségesebbek). de ez abszolut személyfüggő. vki ilyen vki olyan nincs értelme 1 népre ráhuzni egy jelzöt. jó persze vannak sajátosságok cigányoknál pl a ritmusérzék meg ilyenek de többnyire a neveltetéstől függ ki milyen lesz. és nem attol rossz vki mert cigány hanem attol mert a társadalom eleve már elitéli és ugy nő fel.
2011. júl. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!