Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim nem bírnak,...

Az osztálytársaim nem bírnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kilencedikes lettem, középiskolás, és rögtön szereztem két új barátnőt. (én is lány vagyok) az egyikkel csúnyán összevesztünk mindketten, elég bunkó voltam vele, amiért hazudott kibeszélt meg stb... maradtunk ketten, legjobb barátnőkké váltunk, majd egy hülyeségen megsértődött és emiatt újra összebarátkozott a régi barátnőnkkel. a többiek nem bírnak egyikünket sem, egyedül voltam az utolsó hónapokban. félek a jövő évtől. mit tegyek? már mindenkinek meg van a maga társasága, próbálkoztam, egyikbe sem sikerült bekerülnöm...
2011. júl. 12. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na kezdek félni a 9.-től : //
2011. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nyugi, nem minden osztály ilyen :) sőt, a legtöbb (mármint amiket mesélnek) az összetartó és jó :)
2011. júl. 12. 20:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem sem bírtak középsuliban... aztán egyetemen én lettem a társaság fénypontja
2011. júl. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
és hogyan? :)
2011. júl. 13. 09:01
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagy klikkesedés van...

Pedig azt szokták mondani hogy 8.-ra áll össze legjobban az osztály.

Hát nálunk szerintem pont fordítva van. Mondjuk még csak most leszek 8.-os.

Szerintem egyébként ez azért van mert sok a bukó ember.

És mindíg új emberek jönnek akik megváltoztatják az emberek személyiségét.

2011. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Velem 7.-ben volt ilyen. egyedül voltam :S

majd 8.-ra lebuktak-elmentek azok akik csinálták és megszerettek. :)

Szerintem, ne foglalkozz velükm, nem érnek ők annyit :D

Ha barátkozni akarnak légy velük nyitott, de ne bízz meg bennük, és ha egy másik lányt közösítenék ki, akkor te a lány mellé állj :)


Esetleg szabad kérdeznem hova jársz? :)

2011. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
oké köszi :) hát egy győri suliba de nevet inkább nem mondanék bocsi, hátha vannak itt ismerősök :)
2011. júl. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!