Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az életembe...

Miért van az, hogy az életemben ismétlődnek a rossz dolgok gyakorlatilag évente pár hét eltéréssel?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak véletlen lehet? Bár ebben nem hiszek igazán. Most elég rossz. Tavaly is az volt.
2011. júl. 13. 09:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezekről a külső környezet által rontott helyzetekről nem hajlandó beszélni egy darabig, utána meg nagyon semmiről. Nem nagyon kérdezhetem ezekről, mert rögtön a plafonon van, hogy megint erről beszélünk, neki meg nincs kedve, pedig magától semmi nem oldódik meg, én ezt jól tudom, de ő nem érti, és már ott tartok, inkább hagyom, talán várok egy kis ideig. Nem tudom, mit tegyek.
2011. júl. 13. 14:18
 12/19 A kérdező kommentje:
Tehát 11:47-es, egyikről sem igazán. :(
2011. júl. 13. 14:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, nem tudom mióta éltek együtt, nem tudom a konkrét problémát, ami minden évben megjelenik az életetekben.


Egyet tudok: ilyen férjjel nem élnék sokáig.

Vagy azért, mert nem von be az ügyekbe, tehát nem tekint társnak.

Vagy pedig azért, mert ha csak akkor kell megbeszélnünk dolgokat, ha én csinálok hülyeséget, és akkor nem, ha ő, ez megint csak azt jelzi, hogy nem tekint egyenrangúnak.


Akármelyik is, én megpróbálnék ezen a kapcsolaton alakítani úgy, hogy kiharcoljam mellette a saját egyenjogúságom. Ha nem megy, akkor nem sokáig maradnék vele.

2011. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És ha szereted?
2011. júl. 13. 15:26
 15/19 A kérdező kommentje:
Tavaly két hónap volt majdnem ilyen. Utána jó volt.
2011. júl. 13. 15:27
 16/19 anonim ***** válasza:
És ő mennyire szeret?
2011. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megint a nyár. Megint nem mehetünk sehova. Nincs kedve.
2011. júl. 13. 15:29
 18/19 A kérdező kommentje:
EDdig úgy éreztem ,meg mondta is, hogy szeret. Tavaly ebben az időszakban sem éreztem igazán, hogy szeretne,de utána jó lett, éreztem is és mondta is.
2011. júl. 13. 15:31
 19/19 anonim ***** válasza:

"Csak" ez a baj?

Ebben nincs semmi "külső körülmény", meg "mások által előidézett okok" és hasonlók, amiket írtál.

Persze ez évente ismétlődik, mert évente van nyár, évente lehet ezt a témát előhozni a férjed előtt.

Ha ő az a tipus, aki nem tudja az ilyesmit "élvezni", és azért nem akar menni nyaralni, akkor ez bizony minden évben elő fog jönni problémaként.

2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!