Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok, még van olyan rajtam...

Csajok, még van olyan rajtam kivül akinek nagyon fáj a hasa menzesz első 2 napjában?

Figyelt kérdés

nagyon erős a vérzés és nagyon fáj a hasam,mivel szoktátok enyhiteni?

amugy szoktatok fürödni menzesz idején strandon vagy medencében(nyáron)??


2011. júl. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig nagyon fáj.. na jó van egy két kivételes alkalom. Igen voltam már strandon a menszesz 2. napján.... nem voltam annyit vízben, de jó volt. Akkor szokott nagyon fájni, ha sokat késik, de olyankor suliba sem megyek, mert az éjszaka semmit nem alszom :S Én Nospával enyhítem a fájdalmat, állt. 2-őt szoktam bevenni + fájdalomcsillapító, és forró rongy a hasamra :)
2011. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

kösz a választ:) mondjuk kicsit kellemetlen ugy fürdeni,de tamponnal lehet nem?

nekem függetlenül attol ,h késik vagy nem,mindig nagyon fáj:(

2011. júl. 15. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én direkt erre a célra vettem egy fürdőgatyát, kb 2 bugyit vettem fel és a fürdőruhabugyit. Nem használok tampont, nagyon nem szeretem .. :S
2011. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és ugy tudtál fürdeni sem betét sem tampon semmi? és nem látszott miután bevizeződött?

amugy én sem szeretem a tampont..

2011. júl. 15. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig nagyon görcsöl a hasam, mostanában Xiloxot szedek, de szedtem már Cataflamot, Flectort, Mesulidot és Algoflexet is.


Ha nagyon muszáj akkor tamponnal bemegyek a vízbe, mindig peches voltam és sokszor pont kirándulásokon, fesztiválokon is megvolt. Amúgy én se szeretem a tampont, csak különleges alkalmakkor teszek be.

2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi elfelejtettem beleírni xD :D De természetesen betét is van :D rétegenként :D A fürdőruha alsóra nem teszek, mert kicsúszik. Szoktam vinni 4 cserebugyit, mert ugya ha vizes a bugyi nem tapad hozzá.. Megéri, nekem eddig ez vállt be :)
2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én is ugy fogom ki,hogy mindig 7végére jön meg vagy táborba menéskor tegnapis elmentem strandra és ott jött meg ...hamarabb mint kelett volna..még fürödni sem tudtam..utközben jött...amugy általábann tamponnal fürdök csak kellemetlen számomra főleg hogy ritkán sikerül jol felhelyeznem
2011. júl. 15. 14:40
 8/10 A kérdező kommentje:
hát,ahoz nagyon speciális fürdöbugyi kell..hogy mindezt eltakarja....de szerintem észrevevődik vagy nem?nem tünik fel h pl tul pupos vagy ilyesmi?
2011. júl. 15. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis, mert felveszem a fürdőgatyám, ami combig ér. Nem az a nagyon hosszú, olyan mint egy rövid gatya, és eleve piros-narancssárga nagy virágos :D
2011. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja értem mostmár...:) hát ugymeg nem látszik...
2011. júl. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!