Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek barátságosabb?

Hogyan legyek barátságosabb?

Figyelt kérdés

az a baj h elég sokan utálnak pl osztálytársak csak mert szókimonó vagyok és ha vki beszól annak visszaszólok és nem tűröm csöndben az oltogatásait néha flegma vagyok ,vmikor hozzám se lehet szólni már barátnőimmel is volt emiatt egy kis félreértésgyakran magamba fordulok és meg se szólalok egész nap máskor meg én vagyok a leghangosabb aki nevet és poénkodik.

nha a lényeg az lenne h hogyan legyek kedvesebb és életvidámabb mert sajnos egyáltalán nem tudok kiigazodni magamon

szeptembertől új osztőály és szeretnék minnél könnyebben beilleszkedni előre is köszi!


2011. júl. 20. 23:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azt kihagytam h sajnos elég önbizalom hiányos vagyok és bocsi a helyesírási hibákért :)
2011. júl. 21. 00:02
 2/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de nem ennyire flegma. általában igyekszek mosolyogni, de aztán egyik pillanatról a másikra megbántom azokat akiket szeretek, de magam sem tudom, miért. én is önbizalomhiányos vagyok, tehát gondolom ez is benne van. próbáld felturbózni az önbizalmadat, próbálj optimista lenni, és már jobb lesz. valamennyire meg eleve ilyen a személyiséged. (nekem legalábbis, magányos farkas vagyok :D)
2011. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
háth próbálok mosolyogni meg kedvesnek látszani de aki nem ismer az inkább elkerül háth nekem változó vmikor egyedül akarok lenni vmikor meg nem bírom ki a barátaim nélkül annyira rossz ez így sajnos mostanában semmi sem jön össze és ez is ártesz egy lapáttal....
2011. júl. 21. 00:26
 4/11 anonim válasza:
pontosan ez a helyzet velem is mint veled plusz nekem is őj osztály jövőre. sokan eléggé furcsának találnak :S
2011. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
dejó legalább nem vagyok egyedül :)
2011. júl. 21. 00:34
 6/11 anonim válasza:
miért mész másik osztályba?
2011. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
na velem is ez van. meg mellesleg nekem is jövőre új osztály. én már próbáltam megváltozni ebből a szemszögből, de ne megy. de aki nem csak azt látja meg bennem, h undok vagyok meg ilyesmi, hanem a sok jót is meglátja bennem, az az igaz barát. legalább nehezebben lesznek "mű"barátaid, olyanok akiknek csak azért vagy, mert nincs más, meg mert ha menő vagy akkor csak ezért lógnának veled. (remélem érted.)
2011. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

új osztály=elballagtam és másik iskolába megyek

igen értem h mire gondolsz és még1x köszi :)

2011. júl. 21. 00:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Énis bunkó vagyok de vannak barátaim. A bunkót úgy értsd hogyha valami divatmajom bmx-es pőcs odajön és leszól mert osztom az észt, akkor megmondom neki a véleményem és ha kell leugatom és elküldöm melegebb éghajlatra.
2011. júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
háth igen hasonló a fiúk folyamatosan beszólnak h mekkora pofám van ahhoz képest h lány vagyok meg háth van 1,2 gyerek akinek nem igazán mernek visszapofázni de én ezt leszarom
2011. júl. 21. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!