Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek barátságosabb?

Hogyan legyek barátságosabb?

Figyelt kérdés

az a baj h elég sokan utálnak pl osztálytársak csak mert szókimonó vagyok és ha vki beszól annak visszaszólok és nem tűröm csöndben az oltogatásait néha flegma vagyok ,vmikor hozzám se lehet szólni már barátnőimmel is volt emiatt egy kis félreértésgyakran magamba fordulok és meg se szólalok egész nap máskor meg én vagyok a leghangosabb aki nevet és poénkodik.

nha a lényeg az lenne h hogyan legyek kedvesebb és életvidámabb mert sajnos egyáltalán nem tudok kiigazodni magamon

szeptembertől új osztőály és szeretnék minnél könnyebben beilleszkedni előre is köszi!


2011. júl. 20. 23:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én egy önimádó bunkó s3ggfej vagyok aki képes lenne egy halott kiskutyán is viccelődni de komolyan ez megtörtént mindegy mégis képes vagyok azokkal is barátkozni akiket utálok csak meg kell játszani a dolgokat mosolygás ha kell érdeklődés színlelni mindenben mindenkivel egyet érteni ha tényleg nem megy tapintatosan kell elmondani és a vicceket ritkán és tényleg a mások számára is vicceseket kell elmondani és a szókimondó vagy azt viccesen csináld aranyosan és nem lesz semmi baj
2011. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!