Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy valahol egy tök idegen ember elkezdett veletek beszélgetni úgy, mintha ezer éve ismerne, és tudna minden bajodról, problémádról? Sőt még tanácsot is adott hogyan menj tovább az életben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony...
2009. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem még nem... de szeretnék egy ilyen emberrel találkozni... : )

Viszont fordított esetben volt, hogy Én adtam tanácsot egy idegen embernek.


Nani

2009. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az eddigi 32 évem alatt.
2009. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2009. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
volt már
2009. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszer volt.
2009. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt bár ha úgy vesszük nem volt idegen. Ha nem baj leírom hogy volt.:) Ez tavaly nyáron történt.

Na szóval mindig volt egy hely ahol találkoztunk a barátommal és beszélgettünk meg ilyesmik és az ablakban ült mindig egy néni.(Nyitva volt mert meleg volt még akkor.

Egy nap a megbeszélt időpontra odamentem de ő nem. Ezt a néni is látta és akkor jött a tanács.

2009. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon kíváncsi voltam, hogy valakivel történt-e hasonló, mert velem megtörtént, és olyanokat mondott a vadidegen bácsi, amiket nem akartam elhinni. 10 percet beszélgettünk, de egyszerűen azóta sem térek magamhoz, hogy honnan tudott rólam olyan dolgokat, amiket csak a hozzám legközelebb álló embereknek mondtam el. Mindenesetre jó tanácsokat adott, amiket érdemes volt megfogadnom.

2009. ápr. 9. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
velem sokszor volt már ilyen, szószerint vonzom az alkoholistákat és a hajléktalanokat, mindig odajönnek hozzám beszélgetni egy kicsit.
2009. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!