Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mentsem meg a WOW-tol a...

Hogy mentsem meg a WOW-tol a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
egy hete nem jelentkezik, ha rairok skypon orak mulva ir vissza, h bocsi jatszottam, de mire reagalnek mar eltunik
2011. aug. 10. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megmenteni az az igazság. Majd leáll ha már látja, hogy túl késő volt abbahagyni.
2011. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég töröltem ismét a WoWot. Mint visszaeső annyit mondok, hogy VAGY WOW VAGY ÉLET. Ha Wowozol nem lehet életed. Ez törvény. Be kell látnia neki is vagy a kapcsolatotoknak annyi.
2011. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon biztato:(
2011. aug. 10. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szomorúan hangzik, de addig úgy se fogja belátni hogy baj van, csak ha már késő. Rosszabb esetben még akkor se. De azért próbálj meg vele beszélni, ha nem fogja fel, akkor akár mennyire is fájdalmas, kár rá pazarolni az ídőt.
2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NoNGyík válasza:
bazz ne neten chateljetek menj el hozzá basz-ki
2011. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!