Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Óriási baj van. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási baj van. Mit tegyek? Hogy mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Minden nagyon szuper meg minden, csak sajnos mostanában eltávolodtunk egymástól...ráadásul az utóbbi napokban én nem úgy érzek iránta, mint eddig. Tudom, hogy szeretem és ha neaggyisten szakítanánk, akkor én abba belepusztulnék, de mégis...ha esetleg valamit nem úgy tesz, ahogy az jó lenne, vagy beszól valami hülyeséget, aminek semmi értelme nincs, semmi humor, semmi semmi, akkor jön, hogy otthagyjam és elmenjek valahova, ahol ő nincs ott (ráadásul egyidősök vagyunk, én meg 65%ban elég komoly vagyok...ő meg közben olyan...gyerekes)

DE például az egyik nap, amikor átöleltem, éreztem, hogy szeretem és képtelen lennék otthagyni. Nem akarok szakítani, szeretném menteni a menthetőt, de hogyan? És hogy változtassak azon, hogy állandóan ne csak a rossz tulajdonságait nézzem?


2011. márc. 15. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

"én meg 65%ban elég komoly vagyok"


Ez komoly? :)

2011. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de nem lehet, hogy mégsem vagy szerelmes, csak összekeverted a fellángolással? Persze, hogy "belepusztulnál" a szakításba, hiszen akkor nem lenne senkid, most meg mégis van, mégha nem is olyan jó. Szerintem tisztázd ezeket magadban.

Ja... és azt tudd, hogy senki sem tökéletes, a tökéletes párkapcsolatban is vannak kompromisszumok, mert senki sem lehet 100% olyan mint Te. A szeretet azt jelenti, hogy a másikat minden kis butaságával együtt szeretünk, és elfogadjuk. Rajtad áll, hogy a hibáit tudod-e tolerálni vagy sem.

19/F

2011. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány évesek vagytok, és hogy egész pontosan mit is jelent az, hogy gyerekes a párod. Attól még nem lesz senki gyerekes, ha humoros beszólásai vannak, ezektől lesz élvezhető az élet, de mindegy ez az én véleményem.

Először tisztázd magadban, hogy tényleg szereted-e, és a szeretet nem egyenlő azzal, hogy belepusztulnál abba, ha szakítanátok, mert az csak azt jelenti, hogy kell magad mellé valaki, hogy ne legyél egyedül. A szeretet azt jelenti, hogy a gyerekességével, és egyéb hóbortjaival együtt elfogadod őt olyannak, amilyen, úgy ahogy ő is elfogad téged (merthogy biztos neked is vannak hibáid, vagy olyan dolgok, amik nem tetszenek neki).

Aztán ha ez megvan a válasz erre a kérdésre, akkor már magad is el tudod dönteni mi a helyes.

18/L

2011. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!