Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Párom 33, én 25 éves.


2 és fél éve vagyunk együtt, de az utóbbi fél évben már egyáltalán nem olyan a kapcsolatunk, mint régen. Mondja, hogy szeret és nem akar szakítani, de a viselkedése nem ezt tükrözi. Már nem keres annyiszor (van, hogy napokig sem, ha én nem keresem), talizni is sokkal ritkábban talizunk, úgy általában sokkal kevésbé érdeklem már őt, hiába mondja, hogy szeret.


Sajnos ebben én is hibás vagyok, mert a kapcsolatunk első évében ő nagyon odavolt értem, és én sokszor elég csúnyán viselkedtem vele (veszekedések, stb.) DE már teljesen megváltoztam, és kedves vagyok vele, csak most már ő nem... :( Harmadik félről nincs szó egyikünknél sem.


Mit tehetnék? Hogyan érjem el, hogy újra "odalegyen" értem?

Fogyózom, mert egy betegség + lustaság miatt felszedtem pár kilót, de nem hiszem, hogy ez önmagában elég lenne, mert sokszor mondja, hogy neki így is tetszem és szépnek tart.

Ezen kívül mit tegyek (illetve mit ne)?


2011. máj. 11. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy látom nem laktok együtt.

szerintem költözzetek össze. és akkor kiderül mennyire vagytok együtt.

mindenképpen fogyj le és szerezsd magadat, addj magadra.

2011. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Legyél mindig kedves, de vàrd el ugyanazt tõle is. Tehàt komprimisszumot kell kötni.

Ha szeretitek egymàst, akkor megtalàljàtok az utat, hogy együtt maradjatok.

Es vond kérdõre, hogyan gondolja tovàbbra is ezt a kapcsolatot.

2011. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha jól értelmezem, nem laktok együtt. Ha fejest akarsz ugrani a vízbe, költözzetek össze. Ezzel meg lenne oldva a keres-nem keres probléma.

Viszont, amit mindenkinek ki kell próbálnia, az az, hogy valami új színt kell vinni a kapcsolatba (tudom, ez sablonos, de igaz). Apró kis sms-ek napközben, vicces randik, rendkívüli helyen való találka...stb stb. Vagy menjetek el együtt egy hétvégére szállodába vagy egy panzióba valami szép helyre. Ha ez sem segít, akkor azt már látni fogjátok, illetve érezni.

2011. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom valami közös program kéne. Bázisugrás! Az király.
2011. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Látom az első válaszolóval egy rugóra járt az agyam. (3. válaszoló) :)
2011. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak mi 1 évig együtt is laktunk, meg ő már nem szeret. :( de még meg szeretnénk próbálni...egyébként minden ugyanaz, mint nálatok, mi is 2,5 éve vagyunk együtt, és mi is a veszekedések (vagyis inkább amiatt, hogy én nagyon hirtelen haragú vagyok ő meg nagyon nyugodt típus) költöztünk szét. :( Én is nagyon meg szeretném menteni a kapcsolatunkat, jó lenne olyan válaszokat kapni, amiből egy kis erőt meríthetünk. Nagyon nehéz ez így. :(

Sajnos nem tudok érdemleges tanácsot adni, csak azt, hogy ne keresd mindenáron és ne ragaszkodj hozzá görcsösen. Mi 2 hónapja vagyunk már külön, de mondta, hogy így jobb most neki kicsit, hogy ki tud szellőzni a feje, és nem keressük egymást annyiszor. És ez nem jelenti azt, hogy attól nem szeretne velem lenni és velem találkozni, csak kicsit szeretné ha hagynánk egymást. És megértem, mert besokallt már a sok baromságomtól. És rájöttem, hogy ha azt szeretném, hogy minden a régi legyen, akkor hagynom kell őt. Nagyon nehéz, sokszor sírok és rémálmaim vannak emiatt, de tényleg igaz, hogy az idő mindet meggyógyít. Már sokkal jobban viselem. Szóval sok erőt és kitartást kívánok neked! Remélem boldogok lesztek együtt, mi nyáron szerettük volna eljegyzést, jövőre pedig esküvőt, és nagyon megbánom, hogy ekkora csalódást okoztam neki és így elb.sztam mindent. :(

2011. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos az összeköltözés még nem oldható meg, bár jó lenne. :)
2011. máj. 11. 12:51
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne keresd, néha ne érj rá - ettől ébred fel a vadászösztön. Tapasztalatból mondom, mert voltam hasonló helyzetben, a fenti tanácsot apámtól kaptam.

Annyira bevált, hogy már a férjem az illető.

2011. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden forro szerelem kihal egy ido utan, de meg nem jelenti azt, hogy a kapcsolat is.
2011. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én sok eröt és kitartást kívánok mindenkinek, akinek válságban van a kapcsolata, kicsit nekem is válságba jutott a kapcsolatom, hát remélem, mindenkinek helyrejön majd a kapcsolata, minél hamarabb! Fel a a fejjel!

12:50-es: van kedved velem beszélgetni erröl a témáról? Vagy vknek? Hátha kitalálnuk együtt vmit...

2011. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!