Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veletek valami...

Történt már veletek valami furcsa megmagyarázhatatlan (természetfeletti) dolog?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok pl. szellemekkel, egyéb természetfeletti dologgal kapcsolatos élményekre lennék nagyon kíváncsi. Megköszönném, ha megosztanátok velem/velünk:)
2009. ápr. 12. 10:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én egyszer hajnalban az álom és az ébrenlét között "beakadtam." Álmodtam a hörcsögömmel és valamire felébredtem. Megnéztem a világítós órámat, ami a szekrényen volt és azt hittem, hogy az a hörcsögöm megvadulva és az ágyba bepánikoltam. Mivel "beszorultam" az álom és az ébrenlét közé, nem tudtam magam megmozdítani alul. A fejemre húztam a takarót és elkezdtem sírni. Pár perc múlva megint felébrendtem, akkor már rendesen és meg tudtam nézni az órát, hogy az tényleg csak egy óra.

A másik olyan volt, hogy nyáron elkezdett szakadni az eső és jött a vihar. El kezdtett süvíteni a szél azokon a nagyon jól szigetelt ablakokon és akkor ugyan így "beragadtam". Azt hittem, hogy valami szellem. Aztán megpróbáltam aludni, de elkezdett dörögni. Arra azt hittem, hogy bombázzák a házunkat. Nagyon ideges voltam, de nem tudtam megmoccani 5 percig, aztán idegességemben végignéztem a vihart.

2009. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Velem is történt ilyesmi, egyszer nyáron, napközben vigyáztam két unokahúgomra, ülünk az asztalnál, egyszer csak egy sóhajtást hallottunk ( kb. olyat, mint amikor az ember iszik valami finomat, és utána ad ki ilyen hangot ) Megkérdeztem: Hallottátok ezt? Mit, ezt a sóhajtást?

A két lány mögül jött a hang, olyan középkorú nőé lehetett, de senki nem volt otthon, körbenéztünk, szóval azóta sem tudjuk mi volt az.

2009. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
elolvastam az újabb történeteket! nagyon érdekes mind! amúgy velem is fordult már elő ilyen " félig beragadok az álom és ébredés közé".. hát nem volt valami kellemes:S én annyira emlékszem, hogy fekszem az ágyon, de valahogy mégis "magam" fölött lebegtem... fel akartam ébredni, de egy sötét lény, ami fölöttem lebegett nem engedett.. és szó szerint húzott ki a testemből... a mellkasom vagy a gyomrom tájékán éreztem ezt... borzalmas volt:S magyarul: nem engedett felébredni, hanem az álomban tartott... ugyanilyen szituáció volt velem, mikor egyszer azt álmodtam hogy apukámmal utazok kocsival este, sötét volt, aztán hirtelen annyit észleltem, hogy egy szakadékba zuhantunk, hirtelen minden elsötétült, minden eltünt körülöttem, csak zuhantam zuhantam... de nagyon valóságos volt ez a zuhanás.. és mikor "földet" értem (magyarul visszazuhantam a testembe) akkorát rázkódtam.. és úgy édredtem, hogy mindenem remeg, a szívem majd kiugrik a helyéről és teljesen le voltam izzadva... ezek óta az esetek óta hiszem azt, hogy mikor álmodunk, a lelkünk elhagyja a testünket... de máig nem tudta senki megmagyarázni ezeket az eseteked, de soha többé nem akarok ilyet átélni... és mégegyszer köszönöm a kommenteket:)
2009. ápr. 13. 20:55
 14/23 anonim ***** válasza:

az erdős, fekete alakos vagyok...

ilyen álmomban zuhanás már velem is volt, de nem ennyire durván, mondjuk valahol mászkáltam, és jött egy fickó aki lelökött onnan (mellesleg mindig ő jelenik meg az álmaimban és mindig rosszat akar, bár volt már amikor segített, de mintha az ellenségem lenne...) és zuhantam és mikor földet értem, felébredtem, és olyan érzésem volt, mintha valahonnan tényleg leestem volna, félelmetes ez az érzés

2009. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy mindig ugyanaz a fickó jelenik meg álmodban! szerintem ennek is van valami jelentősége! amúgy én is pontosan ugyanezt éreztem a zuhanás után... söt miközben zuhantam hallottam a fülemben süvítő szelet... nagyon ijesztő volt, halálfélelmem volt akkor, mert azt hittem, tényleg zuhanok és mindjárt meghalok...
2009. ápr. 14. 10:46
 16/23 anonim válasza:
24%
ő én 14 éves vagyok es kiskorom óta látok ojan megmagyarázhatatlan valamit ojan mintha valami fa UFO technológia amit csavarok tartanak össze és átláccó de a legjobb az h mindig más dolgok amik az égből zuhannak
2009. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
74%
am a hörcsögöset én meg toom magyarázni: láttam dok filmet a discoverin xal mielőt elalszol ideiglenesen az agyad lebénit azt nem toom mer es azt se h szorultál be
2009. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
velem néhány éve történt az ,hogy késő este feküdtem az ágyban és néztem a tévét...nyitva volt a másik szobába nyíló ajtó ,de viszont ami abba a szobába nyílt,amibe nem volt senki ,az nem volt nyitva.valamimiért egy pillanatban odanéztem a szomszéd szobába és az az ajtó ,ami csukva volt kinyílott(teljesen)és aztán becsukódott
2009. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Sellő. HORVÁTBAN! SELLŐ ÚSZOTT EL ELŐTTEM! KÖZVETLEN! AZTHITTEM ROSSZUL LESZEK!
2009. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
76%

Hello!Velem történt már olyan hogy feküdtem az ágyon széttárt kézzel és lábbal.Azt láttam magam előtt,hogy volt két földrész közt valami rés féleség,és a két földrész közt volt valami vas összekötő.azon egyensúlyoztam széttárt kezekkel és hirtelen eldőltem és körülöttem minden sötét lett és miközben dőltem olyan érzést éreztem az egész testemben mint ha egy végtelen gödörben zuhannék kb.120 km/h-val.Eléggé sz@r volt.A bátyámmal is történt ilyesmi:

Azt álmodta hogy a szobánkba volt és előtte volt egy csúszda és amikor hozzáért nagyon magas lett,felnézett és akkor a csúszda tetejénél csomó köd volt.Felmászott a csúszdára csúszott...és már csak 2 méter kellet volna,de valami nekitolta a szekrénynek és eközben nagyon rossz bizsergő érzés volt a hasában aztán ez még egyszer...

Meg volt még egy durva eset a bátyámmal:

Amikor kinézett az ablakon olyan volt mint ha egy nagyon nagy csészealjat látott volna,gyorsan belebújt a takarójába utána kinézett megint és UFO fej rajzolódott ki az ablakon és kb.3 méterrel hátrébb UFO-k álltak.Azt mondta hogy nagyon besz@rt az egésztől.Remélem hogy én ilyet nem látok.

2009. júl. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!