Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyért titulálják Miley...

Milyért titulálják Miley Cyrus-t (Hannah Montana) glam rockernek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nem tudják a szart hová tenni így kell valamit kitalálni
2011. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják, mi az a glamrock.
2011. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mert fingjuk nincs a zenéhez csak azt látják hogy sok csillogó cucc van rajta -.-
2011. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ki tartja Miley Cyrus-t glam rockernek???
2020. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első válasszal értek egyet. De az utolsót is osztom, mert szerintem is jó kérdés, hogy ki titulálja Hannah Montanát glam rockernek. Nem szeretem sem a glam rockot, Hannah Montanát meg főleg nem, de el kell árulnom, hogy HM rohadtul nem glam rock. A glam rock a következő: Slade, Sparks (ők mondjuk játszanak mást is), Sweet. Hannah Montana pop. Semmi több. Eleve nem értem, honnan jött az egész, hogy HM rockot játszik. Attól, hogy anno úgy promózták, ki tudja miért, attól még nem lesz rock. Sima tini-pop, plusz pop rock. De semmiképp sem glam rock. Elnézést, csak nekem már nagyon elegem van abból, hogy a Disney-s sztárocskákat rockernek titulálják.
2020. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!