Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete a férjem eltünt este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete a férjem eltünt este itthonról, elkezdtem keresni, másfél órát vártam rá az udvaron mikor láttam, hogy jön ki a szomszédból a szomszéd asszonnyal. Hogyan derítsem ki, hogy együtt volt-e a szomszéd asszonnyal?

Figyelt kérdés

(Azt tudni kell, hogy a teraszunkról teljesen belátni a konyhájukba, ott égett a villany de nem láttam ott őket.)

Mikor rákérdeztem minek volt náluk akkor azt mondta, hogy áthívta őt a tányéré amin előző nap süteményt adtam nekik. Ekkor lett gyanús, hogy a tányér le volt téve a kerítéshez már elötte, vagyis hazudottt. Utánna a csillárt ment megnézni amit vettek ezzel érvelt. Nem is gondoltam semmire, csak mikor kérdeztem, hogy otthon volt-e a férje, mondta, hogy nem. Hát jó sokáig 2 órát nézegette a csillárját!! Viszont nagyon megváltozott mind a kettő, ahogy én látom.És ha mondom neki, hogy szerintem mi történt, mert a konyhában nem voltak, akkor nem is nagyon tagadja, de nem is vallotta be. Most 12 hetes a babám, akkor 6 hetes volt. Szinte biztos lehetett benne, hogy este 7 óra után csak a picivel vagyok elfoglalva nem fogom őt keresni, akkor volt az első este, hogy a pici 8-kor elaludt és ki tudtam menni.

Fogalmam nincs mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben??

Ha kiderítem, akkor tuti, hogy elválok tőle. Szerintetek rosszul gondolkodom?


2008. júl. 30. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük félre a mi lenne ha kérdéseket.

Milyennek ismerted meg a férjed? Véleményed szerint képes lenne pont a szomszédasszonyoddal, a "szemed láttára" megcsalni "fényes nappal"?

Ehhez legalább egy nagyon iskolázatlan bunkó paraszt férj kell (bocsánat a kifejezésért, de tényleg így van.)


Viszont! Ha a férjed NEM csalt meg a szomszédasszonnyal (lehet, hogy átment a csillárt megnézni és beszélgettek), akkor az amit művelsz, könnyen a házasságodba kerülhet.

Ne fesd az ördögöt a falra. Módszer arra úgysincs, hogy kiderítsd, a férjed együtt volt-e a szomszédasszonnyal vagy sem. Vagy bevallják, vagy nem.


Nyugodt pillanatban üljetek le és beszéljétek meg. Ne kérdőre vond, hanem mondd el neki, hogy téged nagyon bánt az, hogy a szomszédasszonytól jött ki és félreérthető dolgokat mondott, nem volt őszinte, egyenes. Szeretnéd tudni, hogy mi az igazság, van-e okod arra, hogy féltsd a kapcsolatotokat, a házasságot, a gyermeked jövőjét. Egy normális hangvételű beszélgetésben a reakciók is sok mindent elárulnak.

2008. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

két dolgot tehetsz. kinyomozod és akkor lehet beigazolódik a gyanud, tönkre megy az életed.


vagy amit nem tudsz nem fáj alapon hagyod a dolgot és azt mondod hogy tényleg új csillárjuk van.

persze ha megint elöfordul akkor már elgondolkodtató lenne.

2008. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van rá módszer, a japán nők kedvence: kitaláltak valami vegyszert, amivel kimutatható a nadrágból az előváladék.

Persze ez csak azt mutatja ki, hogy izgtott volt.


Te viszont döntsd el, hogy mit szeretnél.

Én is azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele: neked ez nem tetszik, és a jövőben fogja vissza magát.

Ha nem tudja, akkor pedig búcsúzzatok...

2008. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag kideríteni nem lenne egyszerű már.Persze könnyebb lenne,ha valamelyik esetleg elszólná magát véletlenül vagy akadnának olyan jelek,amiből lehetne következtetni valamire.Vagy beszélsz erről a férjeddel vagy figyeled őket továbbra is.Ha ez mégegyszer előfordul,hogy több órára este odaát marad,akkor elgondolkodtató a dolog,főleg,ha a szomszéd asszony férje megint nem lenne otthon...
2008. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát elbeszélgetni azt nem lehet vele, mert az utóbbi időben egyre sűrűbben veszem észre, hogy hazudik, és ha rá szólok, hogy az nem úgy van a szeme sem rebben. Lehet, hogy így akar "büntetni" ,mert nem vetettem el a babát? Nem tehettem róla, hogy nem akkor lettem terhes amikor ő akarta, hanem pár évvel később. A terhességem alatt sokat hangoztatta, hogy megbánom a "döntésem". De ha válásra kerül is a sor nem hiszem, hogy azt bánnám, hogy megszületett a kisfiam! Figyelgetem őket és, semmi sem olyan mint rég! Ha itthon van egész nap ki sem mozdul, egészen addig amíg meg nem hallja, hogy itthon van a madam, akkor mindjárt oltári fontos elintézni valója van az udvaron. Már az este mondtam neki, hogyha elvonásos tünete van akkor átmehet megnézni a csillárt! Kicsit mintha félne is mert tegnap elött beszélgettem a szomszéd asszonnyal( vagyis ő odajött kérdezni valamit) és szaladt oda a férjem mikor elment, hogy mit akart. Szerintem tisztában van vele, hogy mi a következménye ha kiderül, úgyhogy vallani nem fog. De lehet, hogy igazatok van és strucc politikát folytatni, nem foglalkozni vele, addig amíg újból gyanút nem fogok. Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 30. 11:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb azt mondani, hogy amiről nem tudsz, az nem fáj, aki ezt tanácsolja, az esetleg magából indul ki?

Előbb utóbb kibújik a szög a zsákból...akár leselkedsz, akár nem

2008. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igazad van, ez tényleg nagyon bűzlik. még ha nem is csal meg, az is elég nagy baj hogy szemrebbenés nélkül hazudik neked. így hogy mégcsak megbízni se tudsz benne, szerintem teljes jogon feltételezed hogy megcsal. ülj le és mondd el neki hogy téged ez mennyire bánt hogy minden jel arra mutat hogy megcsal és akkor talán abbahagyja. ha továbbra is azt veszed észre hogy ennyire érdekli a szomszédasszony akkor te és a gyerek jobbat érdemeltek ennél.
2008. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén: Téged hülyére vesz a férjed. Biztos, hogy sáros, ha nem a szomszéddal, akkor valaki mással. Innentől rajtad áll, hogy lenyeled -e a békát, vagy inkább a fejére olvasod.
2008. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bantani, de nekem mar ott nem stimmel a dolog, hogy bant teged amiert megszülted a fiatokat. Mi az, hogy meg fogod banni a döntesedet. Ez a kettötök gyereke nem? Es a kettötök döntese.Ennyire nem akarta? Es most, hogy mar ott van veletek, meg most sem akarja igazan? Raadasul tuti, hogy megcsal. Ez a pasi nem szeret teged vagy mi van? Biztosan tudod, hogy hazudik, es nem teszel semmit? Ne hagyd magad. Ennel többet erdemelsz, es a kisfiad is. Allj a sarkadra, beszelj vele, es ha nem valtoznak a dolgok dobd ki.En mondjuk azonnal kidobnam, ha nekem azt mondana a ferjem, hogy meg fogom meg banni, hogy megszültem a kisfiamat.
2008. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tavaly októberban derült ki, hogy terhes vagyok, ő minden áron azt akarta, hogy vetessem el 5 perc az egész! (Azt tudni kell 10 év alatt számtalan vetélésem volt ami kürettel végződött, úgyhogy tudom milyen az az 5 perc!!)Mondtam neki ha arra az 5 percre elöbb felfekszik ő a műtőasztalra akkor benne vagyok, de, hogy önszántamból nem teszek ílyet az tuti. Az össz érdeklődése a terhességem alatt a babáról az volt,hogy "nem ment még el a gyerek?", soha nem kérdezte, hogy mit mondott az orvos, vagy, hogy velem mi van, azt sem tudja, hogy a cytológiám októberben kezdődő méhnyakrákot mutatott, most ismételgetik azt mondja a doki talán megúszom, most nem mutatta, de szeptemberben újabb kenet vétel lesz. A kicsivel allig foglalkozik, 3 hónap alatt a múlthéten kérdezte meg elősször éjszaka, hogy fogja-e mert nem aludt a kicsi. Mondjuk a baba is érezheti, hogy nem igazán van érte oda, állandóan sír, ha vele hagyom. Azt nem értem, hogy ennyire megtudja állni, hogy ne puszilgassa, ölelgesse a csöpséget. Hát röviden ílyen!
2008. júl. 30. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!