Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rossz érzésem van. Miért?

Nagyon rossz érzésem van. Miért?

Figyelt kérdés

5 óra körül, anyám a nővérem, a mamám elmentek kocsival nővéremékhez a városba.Azt mondták hogy 7 , max 8ra itthon lesznek tuti. Mondták azt is hogy menjek én is , de nem mentem, inkább itthon maradtam. Irtam már sms-eket nekik, de senki nem válaszol, nem hivnak vissza sem. Nagyon fura, pedig mindig vissza szoktak hivni, és eddig soha nem maradtak el így. Főleg anyám nem, azért is mert korán reggel megy dolgozni , meg amugy sem szokott ilyen sokáig elmaradni.

Nagyon fura és rossz érzésem van , mintha valami történt volna.Nyugtalan is vagyok, és ideges.

Már lassan 11 óra, és még mindig nem jöttek meg. Felhívni se tudom őket, mert nincs a kártyámon ,az sms-eket is a netről küldtem (tuti hogy megkapták az sms-t, mert kaptam kézbesítési jelentést, és mindig is a netröl szoktam sms-t irni, amit azonnal meg is kapnak. )


2011. aug. 22. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
A kérdés végén a miért helyett, inkább az hogy . Mit tegyek?
2011. aug. 22. 23:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi.. biztos nincs semmi baj. Lehet hogy a nagy beszélgetésbe megfeledkeztek az időről, vagy találkoztak valami régi ismerőssel. De ha nagyon aggódsz próbál kimenni a fülkébe(ha van a közeletekbe) és telefonálj arról vagy ha még egy barátod/barátnőd ébren lehet akkor menj át hozzá és hívd fel a telefonjáról, biztos meg engedi.
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fú. én is nagyon szoktam aggódni. még akkor is ha anya csak ide ment el a közelbe a postára, vagy ha aztmondja jön 5 körül és mégse jött és a telefont se veszi fel. fúúú nagyon rossz érzés.


NINCS VALAKI ISMERŐSÖD A KÖZELBE, AHONNAN TELEFONÁLHATNÁL? MONDJUK MÁR ELÉG KÉSŐ VAN :s

2011. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok ... Mindenképpen próbálj meg valahogy telefonálni!!! Apukád nincs ott valahol a közelben? Telefonálj az ő telójáról
2011. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:10


Nincs itthon apu , külföldön van dolgozni.


Azt tettem amit mondtál, elmentem és felhívtam. Szerencsére csak annyit történt mint amit te is irtál, elbeszélték az időt, még az SMS-eket sem hallották meg.

Köszi a tanácsokat. :)

Nem értem, hogy akkor miért tört rám hirtelen ez a rossz érzés, pedig nem vagyok/voltam ilyen aggódós típus :)

2011. aug. 22. 23:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Még ha ki lett volna kapcsolva a telefonjuk, húúú nem tudom mit csináltam volna , elmentem volna busszal hozzájuk :)
2011. aug. 22. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, örülök hogy nem lett semmi baj :)
2011. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!