Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel űzhetném el a rossz...

Mivel űzhetném el a rossz érzésem?

Figyelt kérdés
azért van, mert híztam. és tudom hogy nem leszek képes lefogyni(2 kiló), és találkozom egy pasival hétvégén, és félek hogy nem fogok tetszeni neki, kövérnek fog találni. kb világvége hangulatom van.
2009. szept. 24. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
2 kg=0 Ez a véleményem finoman.
2009. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy az a 2 kiló olyan nagyon meglászana:D és ha már megtetszettél neki akkor semmi gond. Ezen ne aggódj!
2009. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy élőbe még nem találkoztunk... csak telefonon beszéltünk, egyik ismerősöm haverja
2009. szept. 24. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétvégéig nem tudsz lefogyni, de felvehetsz valami alakformáló, szorító ruhaneműt... Esetleg ha kibírod, csak folyékony táplálékon élj addig. Édességet ne egyél, inkább keserű vagy savanyú dolgokat. Ha jó a közérzeted, és önmagaddal elégedett vagy, akkor nem lehet baj. Csak bátran!
2009. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 kiló nekem 2 nap alatt lemegy ha nem eszek sokat (oké a két nap max egy csoki/szenya/akármi szóval kb semmit)
2009. szept. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!