Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar másokat, ha...

Miért zavar másokat, ha panaszkodom?

Figyelt kérdés
Pedig attól még ugyanolyan ember vagyok,mint bárki más. A sok hülye p*cs meg menekül. Állítólag a sok panaszkodás maitt. Szerintem ez csak ürügy. Nem vagyok leprás,csak sokat panaszkodom.
2011. aug. 26. 13:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Úgyse lesz senkim. Akkor meg minek változzak?
2011. aug. 26. 14:03
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "Én ilyen vagyok. Ez van" meg az "Úgyse lesz senkim. Akkor meg minek változzak?" felfogás tud dühíteni de nagyon. Te csak azért panaszkodsz, hogy sajnáljanak az emberek. Ne haragudj de az önsajnáltatás szánalmas.
2011. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amíg ezt elhiszed, tényleg nem lesz senkid... ha van miért poanaszkodni, akkor van min változtatni, úgyhogy küzdj!
2011. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nem buták, csak sok ember nehezen viseli a tehetetlenséget, és hiába mondod, hogy nem tudnak segíteni Mindenki megpróbál a maga módján segíteni. Ha van veled valaki, figyelj rá, és arra hogy milyen magányos vagy, ha nincs veled senki Nevess velük. Hallgasd meg őket, és hidd el jó érzés az ha valaki hozzád fordul bizalmasan. S mondok még valamit.Ha kimondod magadból, nem megy a lelkedre. De ha elveszíted az emberi kapcsolataidat, az nagyon nagy sebet fog ütni. Lehet panaszkodni 5 percig, de ha túl sokszor mondjuk ugyanazt, az ember elmenekül mert látja nem tud segíteni. Biztos vagyok benne hogy jó ember vagy, de próbálj kicsit változni, mondd meg hogy változni szeretnél és kérj időt. Sikerülni fog! Szép napot!
2011. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Én ilyen vagyok. Ez van."


Akkor ilyen életed lesz. Ez van. Nem fog a világ megváltozni a kedvedért, vagy te változol vagy nem lesz normális életed.

2011. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a panaszkodás még belefér,hisz mindekinek vannak rossz tulajdonságai. Nekem speciel ez. Csak anyi okom van a panaszra,hogy nincs barátnőm,meg MÉG nincs állásom. Amúgy minden rendben.:)
2011. aug. 30. 12:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen idegesítő!!! Én tuti nem barátkoznék veled. Tudja mindenki, hogy szívás az élet, nem kell minden nap eszébe juttasd senkinek.
2011. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak rossz szokásai. Nekem a panaszkodás. De attól én még nem érek kevesebbet.
2011. szept. 5. 08:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak at szajkózod, hogy mindenkinek vannak rossz szokásai, neked meg ez. De abban tévedsz ha azt hiszed, hogy ettől nem érsz kevesebbet, mert igenis igen. Lehetsz akármilyen jóember ha csak panaszkodsz. Egy zsák szart:D nem ér az aki mindenben a hibát látja. Ez nem csak egy rossz szokás...ez egy élet szemlélet.
2011. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nemcsak a hibát látom meg,hanem a szép dolgokat is. Nekem is van számos jó tulajdonságom. Csak nem ezt az oldalmat mutattam a világ felé.
2011. szept. 7. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!