Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar másokat, ha...

Miért zavar másokat, ha panaszkodom?

Figyelt kérdés
Pedig attól még ugyanolyan ember vagyok,mint bárki más. A sok hülye p*cs meg menekül. Állítólag a sok panaszkodás maitt. Szerintem ez csak ürügy. Nem vagyok leprás,csak sokat panaszkodom.
2011. aug. 26. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert a túlzásba vitt negativitás taszítóan hathat más emberekre.
2011. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De minden rosszban van valami jó.
2011. aug. 26. 13:24
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez így van, de többségben vannak azok, akik nem, vagy csak nagyon nehezen látják meg az élet szebbik oldalát...
2011. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A panaszkodásnak is van jó oldal: Kimondom,ami nyomja a szívem, és az nem tesz tönkre belülről.
2011. aug. 26. 13:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy nincs... csak sokan ezt nem fogják fel... de egy igaz barát, vagy aki igazán szeret, nem fog otthagyni, csak mert többet panaszkodsz, mint mások ;)
2011. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De azért a panaszkodás sem egészséges.
2011. aug. 26. 13:46
 7/20 hümi ***** válasza:
engem néha lehúz ha vki állandóan panaszkodik, jó mondja el mi baja van, de nem igaz h mindig panaszkodni kell... :D
2011. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi bajom van úgymond,hogy nincs munkám,se csajom. De ha figyelmen kívül hagyjuk e kettőt,egész jó életem van.
2011. aug. 26. 13:49
 9/20 anonim ***** válasza:

Engem irritál ha valaki sokat panaszkodik. Miért hülye p*csa az akinek nem kell egy olyan srác aki állandóan a rosszat látja mindenben és csak panaszkodik meg hisztizik? (nem vagyok lány) Mondjuk nem gond ha meglátod a rosszat, de akkor ne panaszkodj hanem tegyél valamit ellene. Panaszkodni, szidni könnyű. Az ilyen ember sosem boldog és nem is viszi sokra az életben. Nem azt mondom, hogy legyél elégedett mindennel, hanem csak, hogy nem muszáj világgá kürtölni.

És hidd el, hogy az emberek jobban szeretik az optimista leprást, mint a pesszimista egészségest.

2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok. Ez van.
2011. aug. 26. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!