Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csücsörítenek a kis...

Miért csücsörítenek a kis pláza pi^^csák a fotóikon? Biztos volt már ez a kérdés, de nem volt kedvem átlapozni. Azt hiszik, h attók szebbek, kívánatosabbak lesznek? Vagy, h vastagabb lesz az ajkuk? Sztem gáz.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
sztem olyan sz.pni akarok fejet vágnak így.
2011. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akinek természetesen vastagak az ajkai, az is ezt sugározza?
2011. szept. 1. 15:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy ez hűdenagyon szexi, közben csak groteszk és nevetséges
2011. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A plaza cicak azt sem tudjak, hogy a csucsuritestol kimutatkozik a termeszetes ranc. Ma megnezel modelleket, egyik sem csucsurit, hanem felig nyitva van a szajuk. Tudniillik, a perket szaj, az ha pihenesben, kicsit nyitva van, kimutatkozik egy kis fog. Ez a poz mutatja az artatlansagot, fiatalit.

[link]

[link]

2011. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Még jó, h természetesek az ajkaim, és nem kell ilyen idétlenül kell tartsam, h szebbnek nézzek ki. :) Csak én nem tudom félig nyitva tartani, mert a fogaim Madonnásak. :D :(
2011. szept. 1. 15:49
 6/21 A kérdező kommentje:
Második kell kihúzva.
2011. szept. 1. 15:50
 7/21 anonim ***** válasza:

Hezagosak a fogaid elol? Nem tudtad, hogy akiknek ilyen, azok a szerencses emberek, es mindig fiatalosak maradnak. Nyugodtan mosolyogj, aranyos a hezag elol.

Nezdd meg itt, most ez a legujabb divat.


[link]

2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos olyan. Én naguon utálom, nem mondod komolyan, hogy ez divat?! Ilyen tényleg tetszik valakinek??? Jézus... Bár, Madonnának is a szexepilje. Engem ngyon zavar. Van, hogy randira sem szeretek menni, mert szégyellem.. :(
2011. szept. 1. 16:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Madonna nyugodtan megcsinaltathatta volna a fogait, ha akarna, de nem akarja. Igen, divat lett nagyon, sot mindig is aranyos volt, mondom, a babona azt mondja, ezek a szerencses emberek az eletbe. Raadasul, mindig is faiatalosak lesznek.
2011. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagyok??? :))) Az arcom is szép néhányak szerint, a fogam is hézagos. :D :) Nekem, ha fogszabim lenne sem lenne amúgy tökéletes. :/ De akkor már nem is zavar annyira. =)
2011. szept. 1. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!