Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan legyek...

Mit csináljak? Hogyan legyek népszerűbb?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim kiközösitenek mert jól tanulok ezért strébernek tartanak

A többi lány állandóan csúfol mert szerintük nem öltözködök nőiesen


A nővéreim meg nem csinálnak velem programokat mert ők 17 és 19 évesek.



11/L


2011. szept. 3. 09:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. szept. 3. 10:22
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ez de undorító... mindig is gyűlöltem a sznobokat, sokkal jobban, mint a strébereket. te most tényleg attól hiszed magad "jobbnak", mer a szüleid vettek neked 20000ért cipőt, meg 10000ért gatyát. nekem az előző bnőm 3000res gatyában és 6000res cipőben járt, de minden egyes forintért ő dolgozott meg iskola mellett. sokkal jobban felnézek rá, mint rátok, "menő csajokra", akik olyan, menők, hogy kinyafogják a ruhatárukat
2011. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg legyél büszke arra, hogy a SZÜLEID pénzén veszed magadnak a méregdrága holmikat hetente. Ha te magad dolgoznál meg azért a pénzért, mindjárt máshogy állnál hozzá a dolgokhoz!

Most komolyan attól hiszed magad menőnek, mert lenézel másokat?

2011. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyolcadikban engem is lestrébereztek mert jó tanuló voltam , legbelül rosszl esett ugyan de csak nevettem rajtuk!most abban a gimiben tanulok ahova nagyon szerettem volna bekerülni és ebben az osztályban azt nézik le aki rosszul tanul..:D
2011. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!