Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval,13 éves lány vagyok,1 éve kézilabdázom.Hetente egy edzés van,kb:4-5 hónapja,előtte heti 2 volt.Minden alkalommal mentem edzésre,de most az utóbbi 3 edzést kihagytam.Egyet azért,mert beteg voltam,egyet,mert tavaszi szünetben elutaztam,és egyet,mert versenyre kellett mennem.Nah,most a helyzet a következő:pénteken volt a sulink csarnokában egy meccs.Én nem játszottam(mert edzésen sem voltam,és sztem pofátlanság lett volna beállnom),de elmentem megnézni.Az edző(aki a felnőtt kézicsapat egyik játékosa) odahívott magához és kérdezte,h lapoznám-e az eredményjelzőt.Mondom,persze.Okés,vége a meccsnek,az egyik felnőtt kézis anyukája(aki a tanárom volt alsóban) csapatképet akart csinálni és engem is odahívott.Mondtam,h nem akarok rajta lenni,mert nem játszottam,meg stb.De akkor is odaállított.Erre az egyik csapattársam mondta,h nem is járok edzésre,miért lennék rajta.Mondtam neki h 3 edzésen nem voltam.Erre odajön a edző és mondja,h több edzésen nem voltam és hogy úgy hagytam abba a kézit,h el se köszöntem tőlük.Hát ez nagyon szarul esett,h kidobott a csapatból,mert én mindig szorgalmasan jártam edzésre(és bár nem vok valami jó játékos,azért szeretek játszani)és nem volt igaz amit mondott.Volt aki 5-6 edzésre nem jött és azt nem dobta ki,engem meg igen.Ahogy eljöttem onnan,már sírtam és még most is nagyon le vok törve.Mit tegyek?Ez szerintetek igazságos volt? Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 18. 16:17
 1/7 anonim válasza:
hát ez nagy szemétség volt! szerintem menj oda a tanárodhoz, és beszéld meg vele! kérdezd meg tőle, miért csinálta ezt! magyarázd meg neki, hogy miért nem voltál, és hogy eszedbe se jutott, hogy ott hagyd a csapatot! ha kell, vond be a dologba az anyukád, vagy esetleg az apukád! ezt nem csinálhatja meg csak úgy! sok sikert!
2010. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Tuti,hogy megmondom neki a véleményem,de a csapatba ezek után úgy se megyek vissza.Anyu meg apus is tök dühös lett a volt edzőmre mikor hazaállítottam zokogva.Anyu + apu is azt mondta,h az biztos h ezt nem hagyja szó nélkül.
2010. ápr. 18. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha csak egy ürügy lett volna az, hogy 3 edzésen nem voltál... Itt valami más probléma lehet. Ne menj vissza, már úgysem lenne olyan, mint régen...
2010. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

első vagyok!

én sem mennék vissza! ha mégis megteszed, folyton eszedbe fog jutni ez az eset, és nagyon sz.arul fogod érezni magad! én úszok, és volt pár "ügyem" nekem is a volt edzőmmel. nagyon összevesztünk... de mindegy, azóta már más edzőm van, akinél meg jobbat nem is kívánhatnék! szóval az is lehet egy megoldás, ha van rá alkalmad, hogy keresel egy másik csapatot! :))

2010. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyuék szerint is csak ürügy volt a 3 edzés.De igazából nem tudom.Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 18. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem én visszamennék és megmondanám az edzőnek amit itt leírtál és lehet hogy meggondolja magát ...vagy vigyél igazolást arról hogy beteg voltaá
2010. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam kézire.Egyszer azt mondta az edző hogy sokan vagyunk a csapatban ezért engem és 2-3 másik lányt kitett a csapatból.Majd amikor tesi órán kéziztünk és beálltam a kapuba megkérdezte nem e szeretnék tartalék kapus lenni.A fennt említett okok miatt nemet mondtam, emiatt meg akart buktatni tesiből,de nem sikerült neki.Szerintem azóta is haragudna rám ha még élne.Isten nyugosztalja szegényt!
2010. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!