Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre rosszabbúl vagyok és...

Egyre rosszabbúl vagyok és nem tudom mit tegyek, összeveszek a barátaimmal és megbántom azt aki fontos nekem?!

Figyelt kérdés
Ott kezdődött hogy nem volt kedvem a barátnőimhez, inkább haza jöttem,utána már msnen is furcsa voltam nem akartam velük beszélni, pedig nem is csináltak semmit, azóta kerülöm őket..a legjobb barátom elhanyagol a barátnője miatt..nem láttam már x hónapja..:/ akit jelenleg szeretek az egy fiu barátom és nagyon szeretem, de őt is megbántom, mert van amikor megőrülök és utána kérhetek bocsánatot..neki meg ez nagyon rosszul esik:( és nem akarom elvesziteni, mit tegyek?
2011. máj. 29. 11:40
 1/1 anonim válasza:

Szia!

nem tudtam eldönteni, hogy amit leírtál, az csak egy adott napra vonatkozott-e vagy általánosságban írtad.

érdemes lenne megkeresni, hogy mi váltotta ki nálad ezt a viselkedést. csak simán rossz napod volt, vagy valami bánt, folyton ideges vagy..

ha van ilyen probléma, akkor azt kezd előbb megoldani. gondold végig, mi alakíthatta ki, hogyan változtass rajta.

2011. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!