Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Az történt velem, hogy van egy párom már 5 éve szeretjük egymást. Múlt hétvégén elmentünk bulizni, és én olyan szinten berúgtam, hogy el kellett, hogy vigyenek aludni, a faházba ahol a hétvégén voltunk a buliból. Ott aztán egyszer csak arra eszméltem, vagy ébredtem, nem tudom... hogy egy mindannyiónk által régen ismert haver közösül velem. Ez után elkezdtem sírni az illetőnek, hogy én a páromat szeretem. Majd a következő emlékképem már az, hogy elmondom a barátomnak (visszamentem a buliba), majd ezt követően ő mindent borított maga körül, széket, asztalt. Utána pedig meg akarta ölni az illetőt, úgy szedték le róla. Ez megcsalás? Egy közös nagyon jó barátunk azt mondta, hogy ez tulajdonképpen nemi erőszak volt. A párom külföldön dolgozik, azóta visszament, én folyamatosan azt mondom neki, hogy nem csaltam meg, ő azt mondja nem hagy el, de nagyon sok időbe fog telni mire a régi tud majd lenni velem szemben. Nem mondom, hogy nem vagyok hibás, mert nagyon is az vagyok, amiatt, hogy olyan szinten leittam magam, hogy ezt a tudtomon kívül meg lehetett velem tenni, és undorodok magamtól.
2011. szept. 27. 09:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
61%

tehát azt mondod olyan részegre ittad magad, hogy bárki megb@szhatott? az szép.

szerintem ezért nem tudjátok feljelenteni az illetőt. vagy el voltál ájulva? mert én ilyet nem hallottam még hogy valakit álmában megk*rnak....Szóval ha nem vagy felizgulva akkor csak kínkeservesen tud "megkapni", arra meg már csak fel kellett volna ébredj...

2011. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Szerintem, közel lehettem ahoz az állapothoz, hogy alkoholmérgezés. Teljes mértékben nem tudtam magamról. Azt sem tudom mit hittem, vagy mi volt, aludtam-e, csukva volt-e a szemem, vagy nem voltam magamnál, vagy esetleg annyira itélőképtelen voltam, hogy azt hittem rá, hogy a párom. És egyébként vannak olyan nők, akik sosem csont szárazak (ott), ha érted mire gondolok, én is ilyen vagyok. A párommal is tudok úgy együtt lenni, hogy még fel sem vagyok izgulva, mert nem fájdalmas, és csak közben izgulok fel.
2011. szept. 27. 10:39
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom veletek mi fog történni de elmesélek egy esetet ami megtörtént.

Amerikában egy fiatal szerelmes pár akik már az esküvőt tervezték egy szadista állat elkapott.

Mindkét fiatalt megkötözte,majd a férfit kényszerítette,hogy nézze végig ahogy a menyasszonyát többször megerőszakolja.Ha csak egy pillanatra is elfordítja a fejét kinyírja a csajt.Végig nézte,mert nem akarta hogy a lány meghaljon.Amikor a szadista kiélte a piszkos hajlamait egyszerűen ott hagyta őket(de nem ölte meg őket,amin később csodálkoztak a rendőrök,mert utólag kiderült ölt már meg embereket)

Később ugye bírósági pernél ők voltak a korona tanúk.A lány sokkos állapotban volt sokáig,és orvosok próbáltak segíteni rajta,hogy ne magát érezze hibásnak.A fiatalok csak áldozatok voltak..Mégis a nagy szerelemnek vége lett a fiú részéről..Egyszerűen a történet után képtelen volt a menyasszonya szemébe nézni.Nem azért mert megcsalásnak gondolta (mert nem erről volt szó) hanem azért mert rájött képtelen volt segíteni a lányon,képtelen volt megakadályozni hogy ne történjen meg ami megtörtént.A bírósági tárgyalások után soha többé nem találkoztak.


Lehet hogy a párod sem arra gondol hogy megcsaltad(hiszen ha nem hülye gyerek akkor tudja,hogy ez nem megcsalás,hanem erőszak) de képtelen esetleg feldolgozni azt a tudatot,hogy nem volt képes megállítani téged,hogy ne idd le magad a sárga földig.Vagy képtelen volt megvédeni téged,hogy ne kerülj ilyen helyzetbe.A saját tehetetlensége jobban zavarhatja most mint gondolnád..HA így van,akkor sosem fog ezen túllépni,de nem miattad hanem maga miatt.

2011. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
wow. hát akkor most legyél minden erőddel azon, hogy a párod és te túljussatok az eseten, éreztesd hogy nagyon szereted, aztán majd csak lenyugodnak a kedélyek. igazából ezen csak az idő fog segíteni szerintem!
2011. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem valószínű,hogy a párod elfogja felejteni a dolgot. Nem csak a megcsalást,de azt,hogy képes voltál részegre inni magad. Egy ilyen nővel egy józan gondolkodású férfi nem akar kapcsolatot. Hiába ígérgetsz neki bármit,nem fog hinni neked. Amikor külföldön van,akkor a tudta nélkül is simán berúghatsz újra.
2011. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Én minden áldott nap azóta könyörögve kérem, hogy bocsásson meg nekem. Én tényleg nem tudnék nélküle élni. Azt mondta haza jön hozzám egy hónap mulva, (nem azért akkor, mert addig nem akar látni, hanem mert dolgozik) Viszont abban igazad van, hogy tegnap, mikor beszéltünk, már ő hibáztatta magát, amiért ott hagyott egyedül azzal az emberrel. De mondtam neki, hogy ugyan ki gondolta volna, hogy ez lesz, egy olyan emberről akit évek óta ismerünk.
2011. szept. 27. 10:46
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem az utolsónak, 10:41-nek ment az előzőm
2011. szept. 27. 10:47
 18/35 anonim ***** válasza:
Egyébként ki vitt el téged abba a fahàzba? A pàrod vagy aki megerõszakolt? Ott hagyott a pàrod egyedül vagy a màsik suttyomba ment be hozzàd? Ez egy kicsit rejtélyes nekem vay rosszul gondolom?
2011. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Sosem, haragudott azért, mert esetleg iszogattunk, jól éreztük magunka, mert akkor ő is mindig bulizott. Szerintem emiatt most sem fog. Még egyszer mondom amiatt, hogy ennyire leittam magam én is undorodom magamtól, de nem ezt nem fogja nekem megbocsátani, ismerem. És ő is ismer, mert nagyon jól tudja, hogy amikor nincs itthon, még a legjobb barátainkkal sem akarok elmenni sehová, azért mert ő nem jöhet velem, sokszor már ő küldött, hogy de menjek el velük ide-oda, hogy ne itthon üljek begubózva. Mert tudja, hogy amugy kezdettől fogva, mióta kint dolgozik én csak itthon szenvedek.
2011. szept. 27. 10:50
 20/35 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet abba kéne hagynod hogy minden egyes nap könyörögsz h bocsásson meg. Mert ha belegondolok, én ezen csak újra meg újra felhúznám magam, de ha nem hozod szóba, talán jobb lesz.
2011. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!