Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Az történt velem, hogy van egy párom már 5 éve szeretjük egymást. Múlt hétvégén elmentünk bulizni, és én olyan szinten berúgtam, hogy el kellett, hogy vigyenek aludni, a faházba ahol a hétvégén voltunk a buliból. Ott aztán egyszer csak arra eszméltem, vagy ébredtem, nem tudom... hogy egy mindannyiónk által régen ismert haver közösül velem. Ez után elkezdtem sírni az illetőnek, hogy én a páromat szeretem. Majd a következő emlékképem már az, hogy elmondom a barátomnak (visszamentem a buliba), majd ezt követően ő mindent borított maga körül, széket, asztalt. Utána pedig meg akarta ölni az illetőt, úgy szedték le róla. Ez megcsalás? Egy közös nagyon jó barátunk azt mondta, hogy ez tulajdonképpen nemi erőszak volt. A párom külföldön dolgozik, azóta visszament, én folyamatosan azt mondom neki, hogy nem csaltam meg, ő azt mondja nem hagy el, de nagyon sok időbe fog telni mire a régi tud majd lenni velem szemben. Nem mondom, hogy nem vagyok hibás, mert nagyon is az vagyok, amiatt, hogy olyan szinten leittam magam, hogy ezt a tudtomon kívül meg lehetett velem tenni, és undorodok magamtól.
2011. szept. 27. 09:57
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Erről a barátnőmmel is beszélgettem, hogy nem-e került valami az italunkba, mert ős is azt mesélte, hogy neki is teljes filmszakadás van. Pedig buliztunk már máskor is, ittunk is, jól éreztük magunkat, de ilyen szinten sosem voltunk, azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy most ennyivel többet ittunk volna.

A párom tényleg úgy reagálta le először, hogy én megcsaltam, mert egyszerűen nem is nagyon tudtam neki hogyan magyarázni azt ami történt, csak azt hogy arra ébredtem, hogy rajtam van a pasi. Ebből ő rögtön azt gondolta, h megcsaltam. És csak most hogy a közös barátunk mondta, hogy szerinte ez erőszak volt, az általam elmeséltek alapján tudtam valamennyire megértetni vele a dolgot. Mellettem sajnos nem tud lenni, még akkor sem ha szeretne, mert dolgoznia kell sajnos külföldön, amit nem hagyhat ott. De azt mondta, ha hazajön mindent átbeszélünk.

2011. szept. 27. 19:43
 32/35 anonim válasza:

Hát nem irigyellek...és nagyon is jól ismerem a helyzetet!

Majdnem pont ugyanez történt velem pár éve!

Mi is buliztunk, ittunk!Mindig tudom mit csinálok, még ha részeg is vagyok !Akkor is így volt, mondtam a többieknek, h szépen felmegyek aludni, mert nekem elég volt...de nem mondom...elég részeg voltam!Előttem az exem ment fel, hogy ő letusol. Én felmentem a szobámba szépen átöltöztem, és lefeküdtem aludni.És szintén...mintha elvágták volna..egyszer csak azt vettem észre, hogy az exem közösül velem!Nem emlékszem egyáltalán arra, hogy történhetett, hiszen aludtam és már csak erre emlékszem!Elküldtem a jó büdös k.... anyukájába, és még másnap volt pofája megkérdezni, hogy haragszom-e a rá és, hogy megbántam e, mert hogy ő még mindig szeret...

Hát nem véletlenül szakítottam vele...rájöttem, hogy egy patkány, csak későn vettem észre!


22L

2011. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Én most már ott tartok, hogy nagyon el akarnám felejteni az egészet... gondolni sem akarok rá. Viszont nem tudom, hogy a párom meg tud-e valaha is bocsátani nekem, nélküle el sem tudom képzelni az életemet. De úgy érzem, ő még mindig haragszik azért rám. Neked ekkor volt párod egyébként?
2011. szept. 29. 17:44
 34/35 anonim válasza:
Hát szerencsére nem, mert aki ezt csinálta, az az exem...körülbelül az eset előtt 2 héttel szakítottam vele!De úgy gondolta, hogy ez egy szép újra kezdés lesz...3 évig voltunk együtt, és ezerszer megbántam azt is, hogy megismertem...de nem csak emiatt, sok más dolog miatt is.
2011. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jólvanmár ne nyávogj, úgyis megbocsájt.
2011. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!