Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Az történt velem, hogy van egy párom már 5 éve szeretjük egymást. Múlt hétvégén elmentünk bulizni, és én olyan szinten berúgtam, hogy el kellett, hogy vigyenek aludni, a faházba ahol a hétvégén voltunk a buliból. Ott aztán egyszer csak arra eszméltem, vagy ébredtem, nem tudom... hogy egy mindannyiónk által régen ismert haver közösül velem. Ez után elkezdtem sírni az illetőnek, hogy én a páromat szeretem. Majd a következő emlékképem már az, hogy elmondom a barátomnak (visszamentem a buliba), majd ezt követően ő mindent borított maga körül, széket, asztalt. Utána pedig meg akarta ölni az illetőt, úgy szedték le róla. Ez megcsalás? Egy közös nagyon jó barátunk azt mondta, hogy ez tulajdonképpen nemi erőszak volt. A párom külföldön dolgozik, azóta visszament, én folyamatosan azt mondom neki, hogy nem csaltam meg, ő azt mondja nem hagy el, de nagyon sok időbe fog telni mire a régi tud majd lenni velem szemben. Nem mondom, hogy nem vagyok hibás, mert nagyon is az vagyok, amiatt, hogy olyan szinten leittam magam, hogy ezt a tudtomon kívül meg lehetett velem tenni, és undorodok magamtól.
2011. szept. 27. 09:57
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
A párom, és az a barátunk vitt el a faházba, aki azt mondta nekem, hogy ez erőszak volt. Az illető aki ezt tette velem, ekkor már ott volt a faházban, azt mondják a többiek, hogy éppen akkor evett, utána nem tudják. Engem felvittek a páromék aludni, lefektettek, majd visszamentek a buliba. Az illető meg valószínűleg ott maradt, hogy ő is alszik, csak ő lent. Igen, a párom ott hagyott, de mint már mondtam, ismertjük évek óta ezt az embert aki ezt tette, voltunk együtt nyaralni is mikor még együtt volt a családjával stb. jól kijöttünk. Ezért senki nem gondolta, hogy ez történhet.
2011. szept. 27. 10:54
 22/35 A kérdező kommentje:
10:52-nek: mielőtt kiment ő is ezt kérte tőlem, hogy ne beszéljünk róla, csak majd ha hazajött, mert idő kell neki. viszont én sajnos nem tudtam megállni, smsben még akkor irtam neki róla mikor utazott kifelé, ekkor irta vissza nekem, hogy azóta sokat gondolkodott, és nem fog elhagyni, de nem tudja tud-e valaha is a régi lenni, mert ismeri magát kő szive van, amit nagyon nehéz lesz feltörnöm ujra. aztán a következőben azt is irta, hogy ne akarjam jobban szeretni mint eddig, ne akarjam tulszárnyalni magam, mert az már nem én lennék, és ő a régi énemet akarja
2011. szept. 27. 10:58
 23/35 A kérdező kommentje:
De szerintetek az, hogy azt mondta megpróbáljuk, meg h nem fog elhagyni jelent valamit?
2011. szept. 27. 11:12
 24/35 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de OK. hibàs vagy abban, hogy leittad részegre magadat.Viszont nem te tehetsz arról, hogy a férfi megerõszakolt. Itt valami nem azt jelenti, hogy a pàrod talàn keresget màs utakat, és érzi, hogy te nagyon szereted? Fontolgat, fontolgat és nem tudja mit akar?

Vagy azt hiszi rólad, hogy te is közremüködtél azzal, aki megerõszakolt? Nekem megmondom õszintén nem nagyon vilàgos. Inkàbb neki kellene téged vigasztalnia, nem tudom lehet, hogy rosszul gondolom.

2011. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Igen, ő azt hiszi, hogy megcsaltam, ill. hitte, már most úgy érzem, hogy kezd megérteni, hogy mi is történt valójában, és hogy én ebben nem voltam benne. Csak amit egy barátnőmmel is beszéltem, valószinü nehéz ezt egy férfinak megérteni, mert náluk nincs olyan, hogy tudtán kívül ilyen történik vele, mert valószínűleg akkor erekiója sincs, viszont egy nőbe úgymond bármikor bele lehet dugni. Mert mondta is nekem másnap, hogy ő is volt már nagyon berugva de mégsem dugott meg senkit sem. Most viszont mikor tegnap mondtam neki, hogy most sem tudok mást mondani, csak azt, hogy nem csaltalak meg, azt mondta jól van tudom
2011. szept. 27. 11:20
 26/35 anonim ***** válasza:
Akkor majd lenyugszik a baràtod adjàl neki idõt, majd ha személyesen talàlkoztok akkor megbeszélitek.
2011. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én egyet nem értek.Jössz azzal hogy megerőszakoltak.Jössz azzal hogy azóta is könyörögsz a párodnak mert úgy érzed nem vagy hibás.Akkor

1. Miért nem jelentetted fel azt aki megerőszakolt?? Tudod,ha engem a párom legjobb barátja erőszakolna meg akkor is feljelenteném,mert a tettével tönkre tett volna minket lelkileg..Te meg csak legyintesz,hogy "ÁÁÁÁÁ igazából részeg voltam,nem is tudom mi történt" Ha nem tudod mi történt honnan tudod hogy megtörtént az erőszak??

Vagy nem jelented fel mert apuka,és gyereke van???Amikor megerőszakolt akkor ez miért nem jutott a pasas eszébe???

-Azt se értem hogy egy ilyen esetet hogy lehet sms-ben elintézni.Miért nem dolgozod fel egyedül (ha már a párod külföldön van),miért nem intézkedsz hogy a pasas megkapja a büntetését.(még ha el sem jut a bíróságig,de legalább többen megtudják,hogy egy aljas alak) MIért nem várod meg hogy a párod hazajöjjön,és akkor szemtől-szemben szépen megbeszélitek a dolgokat??

Amúgy meg milyen férfi az akinek a nője olyan részegre issza magát,hogy járni sem tud,nincs magánál,de ott hagyja egy faházban egy pasassal,majd visszamegy a nője nélkül bulizni??

Hiába írod,hogy ismeritek a pasast,ezek szerint nem ha erre képes volt,végül is milyen barát az aki a haverja nőjét megerőszakolja???

2011. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy ezt erószaknak nevezik-e, mert tulajdonképpen valószinüleg csak feküdtem ott úgy, hogy magamról sem tudok és közben ez történt, hiába kérdezitek, nem emlékszem, nem tudom hogyan. Az az első emlékképem, hogy észre veszem, hogy rajtam van, és utána elkezdek sírni, hogy én szeretem a páromat.

Elmondani, elhíresztelni nem akarom, mert a párom is azt mondta, hogy reméli nem tudják meg túl sokan ezt az egész esetet, mert mivel falun élünk, tanáln könnyebb lenne úgy elfelejteni, mintha 3 falu lakói rólunk csámcsognak hónapokig.

Azt várom, hogy hazajöjjön és megbeszéljük, csak nagyon rossz most nekem egyedül, hogy senkivel nem tudok beszélni. Nem smsben intéztük, csak ő sem egyedül volt ekkor, mert 4-en utaztak egy autóban külföldre, és nyilván való, hogy előttük nem akart hangosan ilyenekről beszélni. Aztán tegnap beszéltünk telefonon, mert felhívott, és akkor is beszéltünk az esetről.

Én nem hibáztatom, őt amiatt mert otthagyott, azt hitte biztonságban vagyok, elvittek, lefektettek. És tényleg senki nem gondolná, egy évek óta ismert emberről, akivel ráadásul nem is voltunk rosszban, hogy ez lesz.

2011. szept. 27. 13:24
 29/35 A kérdező kommentje:
Most gondoltam át, hogy lehet félreértelmezhető ahogy irtam, ez egy szabadtéri buli volt, egy szabadidőparkban ahol van egy faház amit mi kibéreltünk a barátainkkal a hétvégére, hogy ott alszunk. A buli helyszine és a faház között kb. 100 méter van.
2011. szept. 27. 13:52
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bedrogozhattak valamiel, az nem ormális hogy ezt nem veszed észre és nem vagy közbe magadnál.Valamit rakhattak még beléd..

És valóban undoró dolog ha egy nő részeg, de attól még a "barátotok" bűnt követett el, nem értem miért nem jelented fel.

Ráadásul, én szintén undordítónak tartom ha egy férfi egy ilyen eset utá amit előttem írtak képes elhagyni a szerelmét, és magára hagyni őt egy ilyen helyzetben. Felfoghatatlan számomra hogy amikor szükgége lenne a párjára akkor egy férfi miért a saját önbecsülésével van elfoglalva..

2011. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!