Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Az történt velem, hogy van egy párom már 5 éve szeretjük egymást. Múlt hétvégén elmentünk bulizni, és én olyan szinten berúgtam, hogy el kellett, hogy vigyenek aludni, a faházba ahol a hétvégén voltunk a buliból. Ott aztán egyszer csak arra eszméltem, vagy ébredtem, nem tudom... hogy egy mindannyiónk által régen ismert haver közösül velem. Ez után elkezdtem sírni az illetőnek, hogy én a páromat szeretem. Majd a következő emlékképem már az, hogy elmondom a barátomnak (visszamentem a buliba), majd ezt követően ő mindent borított maga körül, széket, asztalt. Utána pedig meg akarta ölni az illetőt, úgy szedték le róla. Ez megcsalás? Egy közös nagyon jó barátunk azt mondta, hogy ez tulajdonképpen nemi erőszak volt. A párom külföldön dolgozik, azóta visszament, én folyamatosan azt mondom neki, hogy nem csaltam meg, ő azt mondja nem hagy el, de nagyon sok időbe fog telni mire a régi tud majd lenni velem szemben. Nem mondom, hogy nem vagyok hibás, mert nagyon is az vagyok, amiatt, hogy olyan szinten leittam magam, hogy ezt a tudtomon kívül meg lehetett velem tenni, és undorodok magamtól.
2011. szept. 27. 09:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
már rég fel kellett volna jelenteni az illetőt,mert ez nemi erőszak
2011. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ez minősített nemi erőszak, ha rábizonyítják a fazonra akkor jópár évre börtönbe kerül.
2011. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem,hogy képes egy nő olyan szinten lealacsonyodni,hogy totál részegre issza magát,Azt se értettem sosem,hogy képes valaki annyit inni hogy ne emlékezzen,ne tudjon arról mi történik vele.


De ami veled történt az erőszak.Amikor rájöttél (végül mégiscsak rémlett valami?) hogy egy idegen srác dönget téged akkor rögtön el kellett volna menni a rendőrségre és fel kellett volna jelenteni erőszak miatt.Tényleg! Feljelentetted az illetőt??

2011. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Te azért vagy hibás, mert leittad magad...

A srác meg azért, mert kihasználta a helyzetet, hogy "nem vagy magadnál"...

2011. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Marilyn Monroe válasza:
27%
Aki ennyire leissza magát, az meg is érdemli.
2011. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, de felesleges, nem nagyon fogod tudni bizonyítani. Tényleg nem kellett volna így leinnod magad, de a haverotok enyhén gáz. Egyébként a párod látta milyen állapotban voltál, szóval hihetne neked.
2011. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem jelentettem fel. Akkor még ezt át sem tudtam gondolni, mivel még akkor sem voltam józan. Továbbá nem is akarnám feljelenteni, neki van egy kisfia, nem akarok senkinek rosszat. Mondtam a páromnak is, hogy el akarnám felejteni ezt az egészet, ha ő is el tudná, de mondta, hogy nem tudja, hogy valaha is el tudja-e felejteni. Meg amikor mondtam neki, hogy a közös barátunk mondta ezt, hogy ez erőszak volt, akkor utána azt mondta, hogy attól fél, ha hazajön megöli az illetőt. Viszont még mindig úgy érzem, hogy nem ért meg teljes mértékben, és ő úgy gondolja, hogy megcsaltam. Nem tudom idővel változni fog-e ez a dolog. Nekem csak az a fontos, hogy a párom megbocsásson, és újra szeressen, semmi más, mert nélküle nem tudok élni.


Az pedig, hogy hogy képes egy nő ennyire berúgni, hidd el nagyon szégyenlem magam emiatt, és tudom, ezt a páromnak is megigértem, hogy soha többé nem fog ilyen előfordulni, ebben biztos vagyok.

2011. szept. 27. 10:15
 8/35 A kérdező kommentje:
Ja és a párom azóta nem mondja nekem, hogy szeretlek, pedig előtte sosem volt olyan telefonbeszélgetés amit nem ezzel fejezett be. Szerintetek fogja még valamikor mondani? Tegnap is kérdeztem tőle, hogy akkor ugye tényleg megpróbáljuk folytatni? Annyit mondott rá, hogy megpórbáljuk, ja. Az a gond, hogy 5 hét múlva fog csak hazajönni, én most úgy érzem sosem fog eltelni ez az idő.
2011. szept. 27. 10:21
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé furcsa sztoriba keveredtél. De hidd el sok làny esik àldozatul, mert nem tudja a mértéket tartani. Mi a p@csànak kell egy nõnek ennyit innia.

Ha nem akarsz feljelentést tenni, akkor sajnos most mindent bele kell vetned, hogy a pàrod lenyugodjék, nehogy a végén kàrt okozzon sajàt magànak azzal, hogy aki megerõszakolt tényleg csinàl neki valamit.

2011. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem fog csinálni vele semmit, tudom, ismerem. Ő is úgy mondta, hogy amig nem iszik semmit nem lesz gond, akkor sem ha összefutnak, mert rá sem fog nézni és köszönni sem fog neki. Azt mondta esetleg akkor lehet gond, ha a haverjaival egy-két sört megiszik és úgy találkozik vele össze. De mondtam neki is, hogy bő egy hónap mulva, mire hazajön, biztosan lejjebb nyugszik majd. És egyébként is azt úgysem hagynánk, sem én, sem a barátaink.
2011. szept. 27. 10:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!