Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Népszámláláskor, melyik...

Népszámláláskor, melyik lakcímről kell jelentkezni? Az állandóról (nekem ez egy másik város) vagy az ideiglenesről? Itt élek már egy jóideje, de mivel albérlet, nem jelentkezhetek be állandó lakcímre.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Arról, ahol élsz. Nem számít hova vagy bejelentkezve, ahol a hét legtöbb napját töltöd.
2011. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ahol ténylegesen laksz. Ott van az a kérdés, hogy ez a cím az állandó lakcímed-e, vagy az ideiglenes-e, vagy pedig nem bejelentett lakóhelyed. Ebből adódóan rád a harmadik igaz.
2011. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszi!

Előttem szóló: be vagyok ide jelentkezve, csak ideiglenes lakcímmel.

2011. szept. 29. 11:46
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

Én tíz éve Bp.en éltem népszámláláskor mégsem ott, hanem anyuéknál, ahova az állandó lakcímem volt, tartottak nyilván!

Most sem itthon élek, de ez az állandó lakcímem. Hivatalos papírt is ide kapom. Mindig utánam küldik szüleim.

2011. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Mindket cimnel kitoltod annyi h az egyiknel allando bejelentettet irsz a lapra a masiknal meg ideigleneset.

A rendszer nem fog duplan szamolni hiaba anonim. De nyilvan ha vki valahol ideiglenesen lakik akk kell h mashol legyen egy allando lakcime!


Relax ezert nem fognak 12 millio magyart osszeszamolni!

2011. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Négyen háromféle választ küldtetek... Most akkor? Nem fogok hazamenni az állandó lakcímemre egy népszámlálás miatt.
2011. szept. 29. 20:59
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Kitoltheti neked mas is a csaladban. El tudjak mondani h mikor szulettel mit tanultal vagy van a lakaskerdoiven kod es akkor online is ki tudod tolteni! :)


Tehat neked az egyik kerdoiven a 4.1es kerdesnel 1 lesz a valasz- azaz a bejelentett allando lakhelyed /ez az otthoni kerdoiv/ a masiknal meg a 2-es a valasz azaz tartozkodasi hely.

2011. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Vagyis bocsi olvasom h nem vagy bejelentve akkor 3-as valasz!

/ senki sem fog ugyet csinalni belole h nem vagy bejelentve mivel anonim /

2011. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Háp én anno csak 1 helyen lettem "beírva" a szüleim diktálták be, mivel nem tartózkodtam ott, Bp-en egyáltalán nem.

Mondjuk most élünk az internet lehetőséggel. De lehet, h idén 2helyen is be leszek írva..

2011. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
Na, ha nem az állandó lakcímeden laksz, akkor ott nem kell kitölteni személyi kérdőívet, hiszen nem abba a háztartásba tartozol. Csak ott, ahol ténylegesen laksz. Egy személy csak egyet töltsön ki, se többet, se kevesebbet, hiába van akár tíz lakcíme is, ez a lényeg. Ott kell kitölteni, ahol laksz, és az mindegy, hogy ez állandó, vagy tartózkodási hely, vagy be nem jelentett lakcím.
2011. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!