Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom egoizmusa elfogadhat...

KINGMAX kérdése:

A barátom egoizmusa elfogadható ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki régebben molett volt, de lefogyott és egy kicsit kiszálkásodott. És egy kicsit egoista lett. Ez tolerálható vagy nem?
2011. okt. 5. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2011. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egoista lett vagy öntelt? Egyik sem jó, az utóbbi kicsit talán megérthetőbb nagynagy empátiával. :)
2011. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, például amikor sétálunk az utcán, mindig megbámulja saját magát például egy kirakat üvegének visszatükröződésében és ez engem néha nagyon idegesít...
2011. okt. 5. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kissé öntelt lett, vagy csak tetszik önmagának ez az előnyös változás. Ha csak ennyiről van szó, szerintem az nem gond. Esetleg Te is megdícsérhetnéd, hogy milyen menő lett így új külsővel. Vagy esetlegesen az irritál téged, hogy most jobban néz ki nálad?
2011. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi az önteltség? Én is megnézem magam, hogy jól áll-e a hajam, nem lóg-e fikusz az orromból stb.
2011. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Először is: nekem nincs bajom abból ha valaki szebb nálam, van ilyen, nem is kevés. Másodszor: szerintem van különbség a között ha azért nézed meg magad mert érdekel, hogy hogyan nézel ki jelenleg, és a között, ha mindig megnézed magad minden tükröződő felületen: vízben, tükörben üvegben, miegymásban.
2011. okt. 6. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Az jó, ha neked nem baj, hogy valaki szebb nálad. De akkor mi miatt zavar, hogy a barátod nézegeti magát?
2011. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy mindig ezt csinálja: beszélek hozzá, ő meg fel se fogja mert magával van elfoglalva
2011. okt. 7. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy idegesít, ha ezt csinálja, mert nem figyel rád. :) Esetleg vicceld el.
2011. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!