Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyen rossz az idő?

Mindenhol ilyen rossz az idő?

Figyelt kérdés

[link]


Tök hideg van.Esküszöm mintha már tél elején járnánk..Úgy volt hogy elmegyünk családdal sütögetni dehát ilyen időbe..


2011. okt. 8. 10:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
RÁM IS RÁMJÖTT EZ A KARÁCSONYI HANGULAT: D Mikor felkeltem na mondom itt a kbszott karácsony.:D Kimentem a konyhába éreztem az a karácsonyi illatot.Kinyitottam az ablakot megcsapott a hideg levegő:))
2011. okt. 8. 10:21
 12/18 A kérdező kommentje:
nyugi máár:D Ne háborogj légyszi:D
2011. okt. 8. 10:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Itt egy-két bárányfelhő van, de amúgy süt a Nap. (Göd)
2011. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
89%
Nalunk is pont ijen az ido,nyalkas ,az ejjel esett,kb reggel 7orara allt el.Romania,bihar megye :O)
2011. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
na most kezd egy picit kisütni a nap:)) remélem ilyen is marad.:)
2011. okt. 8. 10:24
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem innentől a meteorológusok a GyK-n gyűjtik az információkat a napi országos helyzetjelentéshez. :-))))).
2011. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nállunk is ilyen az idő,de ez normális ,inkább az a nem normális,h ilyen hosszú nyár volt elvégre pár nap múlva október közepe
2011. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bárcsak nálunk is borus lenne az idő. Nekem az a kedvencem. Szerintem már túl unalmas a nyár, mindig csak süt a nap. Kell egy kis szürkeség.
2011. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!