Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rájöttem hogyan lehet ingyen...

Rájöttem hogyan lehet ingyen jó életem. Szerinted ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Kevés a pénz nehéz a munka unalmas az élet nem vagyok egy társasági ember.

De tudom a megoldást!

Felveszek X összegű hitelt 1.000.000-10.000.000 vagy amennyit max adnak.

Azt szépen elb@szom ku.vákra drogokra bulikra stb..kiélem magamat...ezután persze lecsuknak az adósok börtönébe mert nem fizetem a hitelt 5-10évre az nem olyan kemény mint a rendes börtön ott szerzek elég tapasztalatot kigyúrom magamat stb...ha leültem kirabolok egy bankot ha sikerül vígan élek a pénzből ha nem lecsuknak rendes bötrtönbe de ugye lesz elég tapasztalatom úgyhogy megdu.i meg verni nem fog senki ingyen kaja ingyen szállás egész életemre és még lesz is pár hónapom amit élvezek.


Most nem sokkal egyszerűbb mint végigszenvedni az életedet ilyen havi 80ezer forintból amiért meg kell pusztulni hogy 60éves korodra legyen egy viskód meg egy lepusztult kocsid?


2011. okt. 9. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Ízlés dolga. Én kevésbé érzem megterhelőnek, hogy pl. nyelveket tanuljak, mint hogy egész életemben a négy fal közé bezárva éljek szellemileg nem épp inspiráló társaságban, még ha adnak is ott enni. Bár engem a "ku.vák drogok" sem szórakoztatnának.
2011. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
sztem inkább tanulj vegyésznek után pedig gyártsd otthon LSD-t, vagy hajléktalanokkal vetess fel hitelt, vagy törött kocsikat vegyél külföldö olcson MO-n meg eladod átszerelve... csak okosan
2011. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

16:38


[link]


Brazília nem az a hely, ahol ezt meg lehet csinálni. Esetleg akkor, ha rengeteg pénzed van (tehát nem egy lakáshitelnyi kis piszlicsáré összeg).

2011. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ottvan a bibi, hogy hitel miatt nem csuknak be, nem létezik adósok börtöne
2011. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 17:14


Brazíliát csak mint példát hoztam fel, arra, hogy a "kicsalt" pénzzel el lehet menni másik országba. Egyébként nem vagyok jártas a jogban, de ha ezt megtenném, az inkább morális, mint jogi probléma volna. Szóval nem lenne jogalap kiadatást kérni.

2011. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"gyakorivalasz2 válasza:


Én inkább úgy intézném, hogy egy ingatlanra, mondjuk egy örökölt házra felvennék egy nagyobb összegű hitelt (amekkorát csak megadnak rá), aztán gyorsan eladom a házat, és irány Brazília."


Hát persze. A bank meg hülye. Ha hitelt veszel fel, jelzálog kerül a házra, és nem tudod eladni addig, mig ezt le nem veszik.


Inkább menj el dolgozni.

2013. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Te hülye vagy? Adok egy tanácsot: vesd magad a tanulásnak, irány a fogorvosi egyetem! A fogorvosok ( ha jók ) sokat keresnek. Ne legyél ilyen!
2014. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!