Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, akire a lenti jelzők illenek?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le,hogy az alábbi jelzők alapján mit gondoltok egy olyan lányról,akire ráillenek:


-Vállig érő,szőke haj

-Kék szemek

-Aki bántja azokat,akiket Ő szeret,annak tönkre teszi a társadalmi hírnevét(megalázza őket mások előtt...),emiatt tartanak tőle páran

-Osztálykiránduláson már 8 éves kora óta nem volt,mert nem szereti az osztályt,ahová járnia kell

-Átlagos test(167 cm,55 kg)

-Inkább csak étteremben eszik a szüleivel,de néha rendel otthonra valamit vagy a barátaival kajál(az anyukája nem főz)

-Évente többször mennek külföldre

-Szereti a drága,márkás dolgokat

-Ékszer,táska,parfüm és cipőmániás

-Hetente legalább egyszer nagybevásárlást tart a boltokban

-Népszerű,a barátai nagyon szeretik

-Szeret bulizni

-2 hetente jár szépítkezni(fodrász,kozmetikus,manikűrös)

-Sok mindent megkap a szüleitől,de kitűnő tanuló és a suli mellett rengeteg magánórára jár

-Facebook mániás

-Apple-fan(minden elektromos dolgán ott van az "almajel")



Ti mit gondoltok egy lányról,akire a fent említettek igazak?


2011. okt. 12. 16:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
25%
Keressen egy gazdag 50éves csávót, az majd eltartja a kis k.rváját...
2011. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
76%
El van kényeztetve, és nagy pofonokat fog még kapni az élettől.
2011. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Nem gondolok róla sem jót, sem rosszat, mivel nem ismerem. Utálja az osztálytársait? Valószínűleg nem találja a közös hullámhosszt velük, nincs ezzel semmi probléma, nem szerethet mindenki mindenkit...

Ha van pénze, miért ne szépítkezhetne 2 hetente, vehetne ruhát, mehetne külföldre?

2011. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a lány úgy érzi, hogy nem szeretik, annak biztos van valami oka, de biztos, hogy szerethető. Szerintem nagyon lényeges, hogy ha az ember magáról ír (most abból indulok ki, hogy magadról írtad, max. tesódról tudnál ennyi személyes dolgot), miket ír le, mint ő maga. Amiket te leírtál, annak a 90%-a külsőség, a maradék 10 pedig a hatalom akarása. Ez akárhogy is nézed, nem szimpatikus, nem "emberi". Miért nem látok olyat egy 14 éves lánynál, hogy mosolygós, vidám, ezt meg azt szereti csinálni (nem kapni, csinálni), szereti a családját, stb stb. Önmagadon túl nem látsz semmit, és a saját érdekeiden, ismét nem szimpatikus. Ahogy az sem, hogy el vagy kényeztetve, de erről nem tehetsz, a szüleid felelőssége fenntartani azt a szintet, amit megszoktál, nem a miénk. Csak neked lesz rossz, ha felnősz, és hopp, sehonnan nem jön annyi minden jó, mint a szüleidtől, és magadnak kell érte megdolgozni. Sokára fogod megtanulni a felelősségvállalást, ami a felnőttlét alapja, és nem az, hogy felnőttnek nézel ki (2 heti fodrász, műköröm, stb). Ha barátkoznék egy ilyen lánnyal, azt azért tenném, hogy megmutassak neki egy olyan irányt, amiben minden anyagi dolog nélkül boldog. Néhány kedvenc könyvem biztos a kezedbe nyomnám, meg sétálnék veled mindenféle vásárlás és külsőségek kibeszélése nélkül. Bár nem tudom, tetszene-e, ami mindegy is, hisz egy generáció elválaszt minket.

Üdv, 24N

2011. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
70%

én is 14 vagyok

ha az osztályomból em is mindenkit 1-2 ember van aki miatt elmegyek

nem alázok meg senkit!

Anyum főztjéhez nincs fogható!!

még nem voltam külföldön.

nem sok márkás cuccom van.

összesen 1 parfümöm és 1 pár cipőm van.

félévente járok nagy bevásárlásra.

nem szoktam bulizni

nem vagyok népszerű bár vannak barátaim

3 havonta járok fodrászhoz

nem vagyok kitűnő tanuló

fb-t naponta 1-2* nézem

nem vagyok apple fan sem!

nem volt soha műkörmöm

és mégis tök boldogan elvagyok!

elég érdekes csaj, el van kényeztetve, de attól lehet jófej...

14/L

2011. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Azt,hogy elkényeztetett,és semmi esélye nem lesz az életben,mert azt gondolja,hogy a műköröm,a márkás dolgok és a felszínes barátságok a mérvadóak.Sajnálom szegényt,mert nem fogja soha megérteni,mik az igazi emberi értékek.Te pedig ne irigyeld őt...
2011. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom róla h jó élete van jó családba született...am szerintem a népszerűség és a szerethetőség nem függ annyira össze,az ilyen embereket gyakran csak a jómódjuk miatt szeretik a hátuk mögött meg kibeszélik.

Ha jó tanuló valószínű jut is majd vmerre tehát a szülők nem csak elkényeztetik hanem törődnek is a jövőjével.Hát irigyelni való...

2011. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

A műköröm nem olyan hatalmas,csak egy kicsi,mert ha az nem lenne,akkor rágná a körmét és emiatt van.De a suliban nem szóltak érte.


A barátai pedig nem azért vannak vele,mert menő cuccai vannak,hanem azért,mert szeretik.A barátainak is hasonló dolgaik vannak,szóval akkora különbség nincsen köztünk.


Az osztálytársait pedig nem Ő kezdte el utálni,hanem Ők közösítették ki először,utána pedig már Ő sem kereste velük a közös hangot,mert nem látta értelmét a dolognak.


A személyiségéről pedig azért nem írtam,mert teljesen átlagos...

Akikkel nincsen olyan jóban,azok előtt nem nevet sokat,inkább komolyabb,de a barátai előtt mindig mosolyog.

A szüleit szereti(testvére nincs),de nem találkozik velük túl sokat,inkább esténként beszélgetnek.

Nehezen nyílik meg mások előtt,de akiket megismer és szeret,azokért mindent képes megtenni.


Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 12. 16:55
 19/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg neki van a legtöbb esélye az életben. Apuci pénzéből elél vígan, ha meg már nem lesz apuci, akkor meg abból, amit örökölt.
2011. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
miért beszélsz magadról E/3-ban?
2011. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!