Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, akire a lenti jelzők illenek?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le,hogy az alábbi jelzők alapján mit gondoltok egy olyan lányról,akire ráillenek:


-Vállig érő,szőke haj

-Kék szemek

-Aki bántja azokat,akiket Ő szeret,annak tönkre teszi a társadalmi hírnevét(megalázza őket mások előtt...),emiatt tartanak tőle páran

-Osztálykiránduláson már 8 éves kora óta nem volt,mert nem szereti az osztályt,ahová járnia kell

-Átlagos test(167 cm,55 kg)

-Inkább csak étteremben eszik a szüleivel,de néha rendel otthonra valamit vagy a barátaival kajál(az anyukája nem főz)

-Évente többször mennek külföldre

-Szereti a drága,márkás dolgokat

-Ékszer,táska,parfüm és cipőmániás

-Hetente legalább egyszer nagybevásárlást tart a boltokban

-Népszerű,a barátai nagyon szeretik

-Szeret bulizni

-2 hetente jár szépítkezni(fodrász,kozmetikus,manikűrös)

-Sok mindent megkap a szüleitől,de kitűnő tanuló és a suli mellett rengeteg magánórára jár

-Facebook mániás

-Apple-fan(minden elektromos dolgán ott van az "almajel")



Ti mit gondoltok egy lányról,akire a fent említettek igazak?


2011. okt. 12. 16:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Mármint; mindent megkap... Az ilyeneknek ez nagyon a fejébe száll, és nem tudnak küzdeni, csak hisztizni a dolgokért... Elég negatív, mi?

14 évesen milyen bulik? Zsúr? :D

2011. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:44


nem tudom,miért pontoztak le,mivel ugyan azt írtam,mint a nagytöbbség.


A véleményem ua. egy beképzelt kis hülye pitsa vagy! Milyen érdekes,hogy ugyan olyanokkal barátkozol,akiknek ki.szott 14 évesen Apple cuccaik vannak. Ez nem lehet túl sűrű,gondolom anyádék válogatták melléd ezeket a "gyerkőcöket". Akkor csak érzed,hogy van veled valami gáz,ha ide kiírtad! Nem ok nélkül utálnak az osztálytársaid,beképzelt vagy.Tönkreteszed mások társadalmi életét?Megalázod?Gáz vagy.Tudod nem csak az a közösség,akinek Apple-je van,hanem elsősorban az osztálytársaid,akikkel a legtöbb időt töltöd.

2011. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 52%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:48


Hisztizek már én is egyet mert kicsit megütköztem. E3-ban megkérdezed, válaszolok rá és te lepontozod? Az előttem lévő választ is? Akinek nem tetszik a válasza azt lesz*rod hogy hasznos ha nem lepontozod? Azért gondolnám hogy cicababa vagy (mert úgy érzem ez nem tetszett) mivel egy vállig érő hajat nem szükséges 3 hetente vágni vagy akár fodrászhoz menni se, a cicababák mennek hetente vásárolni, ők cipő, parfüm és ékszermániások, ja és táska is:P. Kozmetikust ebben a korban megértem (pattanások, bőrtisztítás stb). Apple-fan, ilyenről még nem is hallottam:S Lehet öreg vagyok már hozzá. A másik pedig hogy akit nem kedvel egy egész osztály, ott bibi van vagy volt. Nálunk is volt egy ilyen csaj, olyan 10 évesen ki is lett közösítve, 12 évesen már voltak barátai megint mert helyrerázta magát. Ja és a lepontozgatásokból ítélve szerintem is egy elkényeztetett kis p*csa vagy aki jó dolgában nem tud per pillanat mit csinálni. Nem nagyon barátkoznék az ilyenekkel.


Ja és ami miatt rohadttúl utálnálak is és egy beképzelt kis k*csögnek tartanálak az ez:

"Aki bántja azokat,akiket Ő szeret,annak tönkre teszi a társadalmi hírnevét(megalázza őket mások előtt...),emiatt tartanak tőle páran"

Te 14 évesen hogy rombolod össze valakinek a társadalmi hírnevét? Normális vagy te? Egyáltalán felfogod hogy ezzel mit csinálnál? Nem is lepődöm meg hogy az osztálytársaid nem szeretnek:/


Kifejtettem mindent szerintem:) Nyomok mindenkinek,aki le lett pontozva egy zöld kezet:) (csak úgy,mert nekem így jobb lefeküdni:P)

2011. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nem anyáék válogatják meg a barátaimat,én is megtalálom a hozzám illő társaságot.

Persze,hogy megalázom azokat,akik bántanak engem vagy azokat,akiket szeretek.

Nem kell szeretniük az osztálytársaimnak,én sem szeretem őket...egyszerűen nem gondolok rájuk,köszönök nekik és kész.

Ha nem szólnak hozzám,akkor én is elvagyok a legjobb barátnőmmel(Ő az egyetlen abban az osztályban,aki egy kicsit is normális),nem értem,hogy miért kell piszkálniuk folyton.


NEM PONTOZOK senkit,akármilyen választ is ad.

Nem csak én pontozhatok,hanem az összes user ezen az oldalon.Ez még nem tűnt fel?!



Az osztálytársaim pedig megérdemelték,hogy ne tudjam szeretni őket.

2011. okt. 12. 20:40
 35/35 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért találtál ki egy ilyen kérdést, hogy leírd mi mindened van :D
2012. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!